Net tai, kaip mėgstate sėdėti, gali daug atskleisti apie jūsų asmenybę

Tai, kaip sėdite, gali atskleisti įdomius faktus apie jūsų asmenybę! Juk sėdėti tenka dažnai, ypač, jei dirbate sėdimą darbą. Turėtumėte nepamiršti karts nuo karto prasimankštinti, na, bet šis straipsnis ne apie tai!

sėdėti

1. Sėdite tiesiai laikydami nugarą

Tokia sėdėjimo poza laikoma standartine. Žmonės, kurie sėdi ištiesę nugarą, yra pakankamai pasitikintys savimi. Ši poza puikiai tinka oficialiems pokalbiams (pavyzdžiui, interviu).

sėdėti

2. Sėdėjimas susidėjus koją ant kojos

Daugelis moterų labiau mėgsta sėdėti užsidėjusios vieną koją ant kitos. Bet ar žinojote, kad ši poza atskleidžia, kad jaučiatės nesaugūs? 

sėdėti

3. Jūs sėdite sukryžiavę kojas

Tai atvirumo poza. Ekspertai sako, kad žmonės, kurie mėgsta sėdėti sukryžiavę kojas, yra labai laisvi, atsipalaidavę ir šiek tiek nemandagūs.

4. Sėdėjimas ant kelių

Jei norite atrodyti kaip draugiškas žmogus ir daryti įtaką kitiems, tuomet neturėtumėte sėdėti ant kelių. Ši poza rodo, kad jūs dabar esate gana agresyvus ir pasiruošęs atsikirsti kitam asmeniui.

5. Jūs sėdite atsilošę

Žmonės, kurie mėgsta šią pozą, yra linkę kritikuoti save ir kitus. Atsilošimas leidžia žmogui objektyviai įvertinti situaciją nesiimant jokių veiksmų.

6. Sėdite sukryžiavę rankas

Jei jums nėra šalta, tada tai yra priešiško nusiteikimo ženklas. Be to, jūsų pirštai gali rodyti į žmogų, kuris jums nepatinka.

Atkreipdami dėmesį į tai, kaip aplinkiniai mėgsta sėdėti, galite sužinoti daugiau apie jų asmenybes. Nepamirškite pasidalinti šiais įdomiais pastebėjimais su draugais!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].