Neįprastas ir jaukus namas, kuris buvo sukurtas iš seno tvarto!

Neseniai Didžiojoje Britanijoje nutiko labai įdomi istorija. Buvo rastas neįprastas ir jaukus namas, kuriame 15 metų gyveno vietinis gyventojas.

namas

Bankas įšaldė beveik visą vyro finansinį ir nekilnojamąjį turtą. Galų gale verslininkas Alanas Jomanas turėjo persikelti į kuklesnius namus, būtent į seną tvartą. Tačiau neskubėkime ir viską išsiaiškinkime tvarkingai.

NEĮPRASTAS JAUKUS NAMAS

Bėdos pradžia

2000-ųjų pradžioje, per pasaulinę krizę, Alanas suprato, kad nebegali išlaikyti verslo, ir paskelbė bankrotą. Taigi, jis galėjo išgelbėti bent menkus praeities turtų likučius ir tiesiog nebadauti iki mirties.

Pardavęs įmonę ir kitą turtą, nelaimingasis verslininkas net nesugebėjo visiškai sumokėti skolų, o jam liko dar kelios paskolos. Akivaizdu, kad įtampos šeimoje ilgai laukti nereikėjo ir žmona negalėjo jos ištverti pirmiausia. Ji paliko Alaną, palikdama jį ramybėje su savo problemomis.

Po žmonos ir draugai jį paliko. Anksčiau artimi žmonės nebekalbėdavo su vyru, kuris tuo metu buvo nustojęs keisti drabužius ir nuolat vaikščiojo su ta pačia aprangą. Namas buvo buvęs senas tvartas, kurį Alanas sugebėjo apdengti pigiausiomis medžiagomis, kurias tik galėjo rasti.

namas

Laikui bėgant verslininkas tapo panašiu į vietinį kvailį. Jei anksčiau nebuvo kalbėjęs su juo dėl staigaus statuso praradimo, dabar vyras buvo kaip sergantis nevykėlis, gyvenantis arklidėje, beviltiško gyvenimo be jokios sveikos perspektyvos, įspūdis.

Staigus vizitas

Kiekvienais metais Alanas Jomanas turėjo atvykti į teismą, kad patvirtintų savo finansinę padėtį. Jis niekada nepraleido šio įvykio, tačiau šį kartą kažkas nutiko. Pajutę, kad kažkas negerai, vietos valdžia greitai išsiaiškino jo adresą, laimei, visi žinojo gyvenamosios žaliosios pašiūrės vietą.

Žengus arčiau, jų žvilgsnius prikaustė gerai sutvarkytas fasadą ir priekinės duris, kurios buvo į namą. Pirmuoju prašymu jis įleido valdžios atstovus į namus, ir jie beveik išsižiojo nuo to, ką matė. Juos pasitiko didžiuliai laiptai, iškloti raudonu kilimu, su auksinėmis siūlų linijomis. Interjere buvo naudojamos tik pačios brangiausios ir elitiškiausios medienos rūšys. Originalūs garsūs paveikslai „pažvelgė“ į nekviestus svečius.

namas

Šeši prašmatnūs miegamieji ir didelė gera biblioteka su padoriu knygų rinkiniu buvo papuošti marmurinėmis statulomis ir senovinėmis sietinėmis. Sporto salė, svečių kambariai, baseinas ir net vieta šokių aikštelei. Kaip žinote, Alanas nekvietė svečių, pasirodo, kad šokių mėgėjas mėgdavo atsipalaiduoti vienas po kito ritminiais judesiais prie savo mėgstamos muzikos takelio.

Tačiau didžiausias susidomėjimas buvo gana dideliu paveikslu, paaiškėjo, kad jis slepia slaptą išėjimą į netoliese esantį vidinį sodą. Jame Alanas augino įvairius draudžiamus augalus, kurių auginimas atnešė jam pasakiškus turtus.

namas

Santrauka

Ilgai neverta spėlioti, kas nutiko nelaimingam sodininkui, tačiau negalima juokauti apie Britanijos įstatymus. Akivaizdu, kad dabar jo sienos šiek tiek pasikeis, o jų apdaila nebus tokios kilmės. Tačiau jūs turėtumėte atiduoti duoklę šiam vyrui: turėdamas tokius turtus, jis niekada neišsižadėjo ir niekam nerodė savo namų.

Galima sakyti, kad tai buvo keisčiausia savęs izoliacija, apie kurią galėjote pagalvoti. Tiesą sakant, iš tikrųjų vyras paaukojo žmonių bendravimą ir savo saugumą, kad galėtų gyventi prašmatniame name. Ar tai buvo verta? Mes tikime, žinoma, ne.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].