Nagų kirpimas pagal Mėnulio kalendorių gegužės mėnesį

Nagų kirpimas yra ne tik įprasta procedūra, bet ir viso įvaizdžio užbaigimas. Gražios ir prižiūrėtos rankos bus raktas į gerą nuotaiką ir pasitikėjimą savimi. Gegužės Mėnulio kalendoriuje atsispindinčios astrologų rekomendacijos padės pasirinkti optimalų laiką nagų priežiūrai, manikiūrui ir pedikiūrui.

Graži ir išpuoselėta išvaizda suteikia pasitikėjimo savimi ir padeda susidoroti su kasdieniais sunkumais. Ekspertai rekomenduoja skirti laiko sau, kad kiekvieną dieną pritrauktumėte teigiamų pokyčių. Energiją tausojančiomis dienomis kiekvienas gali tapti laimingesnis ir sulaukti asmeninės sėkmės.

Gegužės 1, 2 d.: mėnuo prasideda Jaučio žvaigždyne, Mėnulis šiuo metu yra augantis. Šiomis dienomis nagų kirpimas bus palankus ir padės pritraukti sėkmę. Be to, bus galima išvengti nagų plokštelių atsisluoksniavimo.

Gegužės 3, 4 d.: nusikirpkite nagus, kol Mėnulis yra Dvynių ženkle. Šiomis dienomis astrologai rekomenduoja pasirūpinti savo rankomis apskritai, siekiant pagerinti savijautą ir sustiprinti nagų plokšteles.

Gegužės 5, 6, 7 d.: Mėnulis tris dienas praleis Vėžio žvaigždyne. Kirpimui, manikiūrui ir pedikiūrui tinka pirmos dvi dienos. Gegužės 5 ir 6 dienomis nagų kirpimas padės atskleisti natūralų grožį ir pritraukti dėmesį. Gegužės 7 d., priešingai, nagų kirpimas yra pasitikėjimo praradimas ir nusivylimas.

Gegužės 8, 9 d.: šios dienos netinkamos manikiūrui ir nagų kirpimui. Mėnulio energija Liūte prideda rizikos, todėl yra galimybė atsidurti neigiamų emocijų gniaužtuose. Astrologai rekomenduoja atidėti visas su nagais susijusias procedūras, kad išvengtumėte bėdų.

Gegužės 10, 11 d.: Mėnulio kilimas Mergelės žvaigždyne – puikus metas nagų priežiūrai. Gegužės 10 dieną susidoroti su stresu ir įgauti pasitikėjimo padės nagų kirpimas, o 11 dienos vonelė su jūros druska ir parafino terapija bus palankios nago plokštelių augimui ir stiprėjimui.

mėnulio

Gegužės 12, 13, 14 d.: Mėnulis trims dienoms persikelia į Svarstyklių žvaigždyną. Gegužės 12 ir 13 dienomis karpydami nagus ir suteikdami jiems smailią formą, galėsite išspręsti sudėtingas problemas ir pažengti į priekį karjeroje. Suapvalinta nagų forma gegužės 14 dieną suteiks žavesio.

Gegužės 15, 16 d.: Mėnulis persikelia į Skorpiono žvaigždyną, o gegužės 16 dieną bus pilnatis. Šis laikotarpis netinka nagams kirpti, tai gali išprovokuoti negatyvo antplūdį. Astrologai rekomenduoja pasirūpinti nagų plokštelėmis ir jas stiprinti liaudiškomis ir profesionaliomis priemonėmis.

Gegužės 17, 18 d.: mažėjantis Mėnulis Šaulio ženkle – ne laikas eksperimentams. Šiuo metu nagų kirpimas yra higieniška procedūra. Tvarkingos formos nagai teigiamai paveiks nuotaiką, bus lengviau rasti bendrą kalbą su aplinkiniais.

Gegužės 19, 20 d.: kirpkite nagus tuo laikotarpiu, kai Mėnulis bus Ožiaragio ženkle – kad atsikratytumėte problemų ir abejonių. Šiuo metu manikiūrą galima pasidaryti namuose ryte, kad diena būtų pozityvi.

Gegužės 21, 22 d.: Manikiūras, atliktas Mėnuliui būnant Vandenio žvaigždyne, padės rasti laimę asmeniniame gyvenime. Šios dienos tinkamos bet kokiems eksperimentams, įskaitant nagų plokštelių formavimą.

Gegužės 23, 24 d.: Mėnulis Žuvų ženkle. Šiuo metu nagų plokštelių kirpimas bus vargas, patirsite nuotaikų kaitą. Astrologai rekomenduoja atlikti nagų priežiūrą, kad pašalintumėte stresą ir mėlynę.

Gegužės 25, 26 d.: atsikratysite netikrumo ir kompleksų, jei šiuo laikotarpiu kirpsite nagus. Mėnulio energija Avine dovanoja dvi palankias dienas, kad energiją nukreiptumėte tobulėjimui ir pasitikėjimo įgijimui.

Gegužės 27, 28, 29 d.: atrasti naujus talentų bruožus, rasti jėgų įveikti laikinus sunkumus ir pritraukti sėkmę padės nagų kirpimas. Jaučio ženkle mažėja Mėnulis, energiją svarbu panaudoti savo labui.

Gegužės 30, 31 d.: paskutines gegužės dienas Mėnulis praleis Dvynių žvaigždyne. Šis laikas tinkamas manikiūrui ir pedikiūrui. Nagų plokštelių kirpimas padės pritraukti teigiamų pokyčių.

mėnulio

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].