Motina paliko kūdikį sušalti. Bet pažiūrėkite, ką padarė ši katė!

Iš Obninsko kilusi katė Maša tapo žvaigžde ne tik rusų, bet ir Vakarų žiniasklaidoje. Amerikiečių laikraštis „New York Post“ pagyrė gyvūną, kuris savo kūno šiluma išgelbėjo į konteinerį išmestą kūdikį.

Oficialiame „Facebook“ puslapyje paskelbtas įrašas sukėlė daugybę teigiamų emocijų ir sulaukė daugiau nei septynių tūkstančių „patinka“ bei daugiau nei dviejų tūkstančių komentarų. Socialinio tinklo vartotojai katę ne tik vadino didvyre – kai kurie iš jų išreiškė norą įsivaikinti vaiką ir benamį gyvūną.

Kaip anksčiau pranešta leidinyje „Kaluga Crossing“, nenustatyti žmonės į konteinerį išmetė dviejų mėnesių berniuką. Vaikas išvengė mirties tik todėl, kad buvo įdėtas į konteinerį, kuriame gyveno katė Maša. Kelias valandas gyvūnas šildė vaiką, laižė jį, miaukė, bandydamas patraukti praeivių dėmesį.

Kai žmonės priėjo arčiau, jie rado kūdikį berniuką. Vaikas buvo skubiai išvežtas į ligoninę. Jis išgyveno. Namo gyventojai apdovanojo Mašą. Tačiau informacijos apie tolimesnį katės likimą nėra.

Kai diabetu sergančio vaiko cukraus kiekis nukrito iki pavojingos ribos, štai, ką padarė jo šuo

Kai diabetu sergančio berniuko cukraus kiekis nukrito iki pavojingos ribos, štai, ką padarė jo šuo

Kiekvieną dieną sužinome vis daugiau pavyzdžių, kokie nuostabūs yra gyvūnai! Šį kartą susipažinkite su juodu labradoru, vardu Jedi. Kaip visi žino, labradorai yra labai gražūs, draugiški šunys. Tačiau Jedi turi nepaprastų galių. Jis išgelbėjo 7-erių Luką Nuttall.

Kai Lukui buvo 2 metai, jam buvo diagnozuotas 1 tipo diabetas. Jo motina mini, kad niekas iš šeimos narių neturėjo diabeto, todėl jai teko daug ką sužinoti pačiai. Dėl ligos miršta daug vaikų, nes žmonės nepastebi hipoglikemijos požymių.

Jedi yra šuo, specialiai apmokytas aptikti simptomus diabetu sergantiems žmonėms. Jedi pastebėjo, kad su Luku kažkas negerai. Šuo užšoko ant lovos, kad pažadintų berniuko motiną. Pabudusi ji pamatavo sūnaus cukraus kiekį kraujyje. Jis buvo pavojingai žemas.

Moteris prisimena: “Lukas miegojo taip arti manęs, bet be Jedi pagalbos būčiau nesužinojusi, kad jam gresia pavojus”.

Lukas ir Jedi yra neatsiejami. Jedi ne tik užtikrina berniukui saugumą, bet ir puikią kompaniją. Kai berniuko cukraus kiekis kraujyje nukrenta žemiau saugaus lygio, Jedi visada praneša berniuko motinai.

Po daugiau nei 2 metų šuo vėl susitiko su savo šeimininke!

Po daugiau nei 2 metų šuo vėl susitiko su savo šeimininke!

Visiems žinoma, kad šuo yra geriausias žmogaus draugas. Šis gyvūnas išlieka ištikimas net tada, kai labai ilgai nemato savo šeimininko. Kameroun Mares ir jos augintinis Semperis po kelerių metų sulaukė magiško ir jaudinančio susitikimo. Po 2 metų šeimininkė rado dingusį draugą.

Šis vaizdo įrašas sugraudina. Kai Kameroun Mares, Floridoje, JAV, gyvenančiai moteriai teko palikti savo namus, ji nesitikėjo, kad neteks savo mylimo draugo. Ji išvyko į Kaliforniją gydyti piktybinio naviko – leukemijos. Tuo metu ji paliko savo augintinį, draugą ir kompanioną kambario draugų globai. Gydymas buvo sėkmingas ir Kameroun ruošėsi grįžti pas Semperį, kai staiga sulaukė baisaus telefono skambučio. Paaiškėjo, kad jos haskis dingo.

„Jis visada buvo labai ištikimas ir atsidavęs man. Jis yra labai ištikimas šuo. Kambario draugė man pasakė, kad mano Semperis dingo. Jaučiausi sugniuždyta,“ – pasakoja moteris.

Moteris beveik iškart pradėjo ieškoti keturkojo. Iš pradžių ji tikėjosi, kad jis grįš pats, tačiau po dviejų dienų ši viltis beveik išnyko. Vis dėlto Kameroun nepasidavė.

„Aš jo ieškojau visoje Kalifornijoje metus. Dalinau lankstinukus, skambinau veterinarams ir eidavau į prieglaudas. Taip pat įvairiose grupėse „Facebook“, šunų augintojų forumuose ir kitose svetainėse skelbiau savo šuns nuotraukas. Kiekvieną dieną laukdavau telefono skambučio, kad kažkas jį rado. Semperis turėjo mikroschemą, bet niekas neatsiliepė. Aš labai jaudinausi ir baisiai jo pasiilgau,“ – moteris apibendrino savo veiksmus, tačiau visa tai pasirodė neveiksminga.

Galiausiai šeimininkė nusprendė bendradarbiauti su privačiu detektyvu. Ji buvo pasirengusi padaryti bet ką, kad surastų draugą. Nes ji buvo tikra, kad jis jos pasiilgo tiek pat, kiek ji pasiilgo jo. Ji atsisakė galvoti, kad jam galėjo kas nors nutikti.

Detektyvo pagalba buvo tai, ko reikėjo. Ana Campos, dirbusi su moterimi, greitai aptiko augintinio pėdsakus.

„Mes patikrinome mikroschemą ir paaiškėjo, kad 2016 metais moteris pridėjo savo vardą prie Semperio mikroschemos. Matyt, antroji šalis netikrino, ar mikroschema jau buvo įregistruota kaip pirminis šuns savininkas. Vėliau paaiškėjo, kad kažkas pardavė Semperį už 200 JAV dolerių, todėl niekas su šeimininke nesusisiekė, kad jį rado,“ – pranešė detektyvė.

Būtent aptikus šį maršrutą Semperis buvo greitai surastas ir nugabentas pas Kameroun. Vaizdo įrašą, kuria užfiksuotas nuostabus, širdį paliečiantis susitikimas, dabar galima peržiūrėti internete. Nepaisant 2 metų išsiskyrimo, ryšis tarp šeimininkės ir jos šuns nesusilpnėjo.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].