Mokslininkai teigia, kad moterys turėtų miegoti ilgiau nei vyrai

Miegas padeda atgaivinti kūno ląsteles, išvalyti smegenis. Miegas taip pat atlieka svarbų vaidmenį reguliuojant nuotaiką ir apetitą“, – taip teigia dr. Johnas Peeveris ir dr. Brianas J. Murray. Jie mano, kad moterys turėtų miegoti ilgiau nei vyrai. Kodėl?

Arianna Huffington miegą vadina „feministine problema“, teigdama, kad miego trūkumas turi įtakos sprendimams, kūrybiškumui ir gebėjimui išnaudoti savo galimybes. Ji tvirtina, kad moterims reikia daugiau miego nei vyrams.

miegoti

Moterys linkusios atlikti kelias užduotis. Jos yra lankstesnės. Štai kodėl jos nuolat nori miegoti. Kuo daugiau jūs naudojate savo smegenis dienos metu, tuo daugiau jas reikia atstatyti ir todėl reikia daugiau miegoti“.

Moterys dvigubai dažniau kenčia nuo nemigos nei vyrai. Moterų smegenys taip pat „sensta“ greičiau nei vyrų smegenys. Daktaro Horno tyrimas parodė, kad 18 procentų moterų „teigia, kad bent penkias dienas per savaitę kenčia nuo nemigos“. Tačiau tik 8 procentai vyrų teigia kenčiantys nuo nemigos.

Dažnai bejėgiškumo akimirką jums reikia ne kofeino, o tiesiog pertraukos. Jei kas porą valandų neduosite sau reguliarios pertraukos, papildomas kavos puodelis jūsų smegenims nepadės.

moterys

Dėmesio! Ritualai taip pat svarbūs geram miegui!

Prieš miegą:

  • Venkite kofeino ir cigarečių;
  • Nusiprauskite po šiltu dušu, paskaitykite knygą, atlikite tempimo pratimus;
  • Apribokite miegą dienos metu;
  • Nevartokite alkoholio;
  • Nenaudokite telefono.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].