Močiutė atskleidė, kokių daiktų negalima dėti ant lovos

Visi žmonės skirtingi. Kai kurie mėgsta dirbti gulėdami ant lovos, tačiau tai gali neigiamai paveikti energetikos sektorių. Jūsų lova turėtų būti siejama su poilsiu ir miegu, o ne su darbu. Močiutė mums atskleidė, ko nereikėtų laikyti ant lovos.

įrengti miegamąjį

Elektros prietaisai

Telefonas labai stipriai veikia energetinį lauką. Jei miegant jūsų išmanusis telefonas yra šalia, jis skleidžia didelę radiacijos dozę. Geriau laikykite jį kambario gale. Beje, tai padės jums išsibudinti: jei jūsų telefono nėra šalia, o žadintuvas skamba, turėsite atsistoti, kad jį išjungtumėte. Taigi, tai bus daug naudingiau!

močiutė

Pliušiniai žaislai

Ne tik maži vaikai, bet ir daugelis suaugusiųjų mėgsta miegoti su minkštais pliušiniais žaislais. Turėtumėte žinoti, kad jie yra tikrų tikriausi dulkių rinkėjai. Ant jų kaupiasi daugybė bakterijų ir tai gali sukelti tam tikras ligas.

Veidrodis

Turbūt žinote daugybę prietarų apie veidrodžius. Geriausia jų nekabinti virš ar šalia lovos. Tie, kas kabina veidrodį virš ir šalia lovos, nepatiria laimės asmeniniame gyvenime. Apsaugokite save nuo to…

močiutė

O ar jūsų močiutė jus kada nors perspėjo dėl šių dalykų? O gal dėl kokių nors kitų? Pasidalinkite jos išmintimi su mumis!

Močiutė papasakojo, kaip žiogelis gali pritraukti sėkmę ir gerovę!

Nuo seniausių laikų žiogelis buvo laikomas specialiu aksesuaru. Mūsų močiutės su jais elgėsi ypatingai.

Manoma, kad žiogelis yra galingas amuletas nuo bet kokio neigiamo poveikio jums.

Mūsų energetinis laukas yra lengvai pažeidžiamas, todėl pavydūs ir nesąžiningi žmonės gali pasinaudoti šia silpnybe ir pakenkti mums.

Kai kurie netgi naudojasi magiškais ritualais, kad pakenktų. Net jei netikite visais šiais dalykais, tačiau vis tiek galite tapti energetinių atakų auka.

Taip, tas kuris siunčia blogybę prieš jus, kažkada susimokės už savo poelgius, bet pirmiausia jis gali sukelti jums daug nerimo.

Norėdami apsisaugoti, naudokite žiogelį. Mano močiutė taip pat tvirtino, kad tai buvo veiksmingas senovinis amuletas.

Visas negatyvas, nukreiptas į jus, bus pritrauktas prie smeigtuko adatos ir užrakintas viduje. Blogybės negalės išeiti į išorę ir pakenkti tokio talismano savininkui.

Žali žiogeliai- saugo vaikus ir būsimas motinas, geltoni- saugo mylimąjį, raudoni- apsauga nuo išdavystės, mėlyna- šeimos apsauga.

Amuletas negali būti perduotas niekam ir visada turėtų būti prisegtas prie drabužių. Naktį turėtumėte laikyti jį po pagalve.

Galite įsegti jį vidinėje arba išorinėje drabužių pusėje. Taip pat galite pagaminti ryškią sagę iš karoliukų. Ji taip pat bus stiprus amuletas.

Jei žiogelis sulūžta ar atsisega pats, tai reiškia, kad jis atliko savo darbą. Žiogelis turi būti nedelsiant pašalintas, net jei jis pagamintas iš tauriojo metalo.

Palaidokite smeigtuką žemėje kuo toliau nuo namų.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].