Laimė ir nelaimė turi tą patį šaltinį – mūsų mintis. Jei norite pakeisti savo realybę ir būti užpildyti kūrybine energija, turėtumėte pakeisti savo mąstymą. Ekspertai papasakojo, kaip tai padaryti.

REKLAMA

Norėdami suteikti energijos ir išgydyti savo sielą, turėtumėte išmokti medituoti. Meditacijos metu turėsite kartoti toliau surašytas frazes. Tai padės tinkamai nusiteikti ir pakoreguoti savo sąmonę, bendrą energijos srautą.

REKLAMA

„Aš įkraunu save laimei, sveikatai, turtams ir vidinei harmonijai. Mano teigiamos mintys į mano gyvenimą pritraukia tik gėrį ir šviesą, malonius įvykius ir optimistiškus žmones. Kiekvieną dieną mano gyvenimas gerėja ir gerėja“.

„Esu vertingas ir savarankiškas žmogus. Esu ant sėkmės bangos. Esu holistinis žmogus. Aš nusipelniau visada jaustis puikiai. Atsipalaiduodamas leidžiu gydomosios energijos srautui tekėti per mane, išgydant mane nuo neigiamos energijos”.

REKLAMA

„Jaučiuosi puikiai fiziškai ir dvasiškai. Kontroliuoju savo mintis ir galvoju tik apie gera. Galvoju, kas man naudinga. Kiekvieną dieną mano laimė auga ir didėja. Jaučiu, kad Visata mane myli ir nukreipia teisinga linkme. Aš dėkoju už tai Visatai“.

5 zodiako ženklai, turintys itin stiprią energiją. Ar esate vienas iš jų?

REKLAMA

„Leidžiu teigiamiems įvykiams užpildyti mano gyvenimą. Priimu viską, ką man duoda likimas. Man patinka gyventi. Į gyvenimą žiūriu su meile ir dėkingumu. Aplink mane ir manyje karaliauja harmonija“.

„Esu kryptingas ir atkaklus žmogus, žinantis, ko noriu. Mano mintys, idėjos ir planai veda mane į laimę. Mano teigiamos mintys mane saugo“.

REKLAMA

„Mano sveikas protas daro mano kūną stipresnį. Kiekviena gyvenimo akimirka, meilė pripildo mane energijos ir gydo. Kiekviena mano kūno ląstelė pripildyta gerų emocijų. Aš visada galvoju apie gerą“.

„Jaučiu savo kūne gydančią gyvybės jėgą. Ją kaupiu bendraudama su maloniais žmonėmis ir stebėdama malonias gyvenimo akimirkas. Mano širdis prisipildo džiaugsmo, nes aš to noriu. Jaučiu beribę meilės energiją“.

REKLAMA

„Mano siela jaučia begalinę Visatos meilę. Mano protas yra taikus ir ramus. Rūpinuosi savo kūnu, rodau meilę sau, todėl mano sveikata kasdien stiprėja.“

REKLAMA

„Šiuo metu atkuriamos mano jėgos ir energija. Ramybės ir džiaugsmo būsena teigiamai veikia mano kūną, gydo nuo bet kokių ligų, suteikia jėgų. Aš galiu tuo pasidalinti su kitais, o jie dalijasi su manimi“.

„Dėkoju likimui, kad jis man buvo malonus. Jaučiu, kad Visata manimi rūpinasi ir suteikia galimybių dvasiniam ir fiziniam augimui.

REKLAMA

„Mano sveikata kasdien stiprėja, nes rūpinuosi savimi – savo kūnu ir siela. Mano gyvenimas gerėja, nes žinau, ko noriu, ko siekiu ir kodėl tai darau“.

„Šis pasaulis yra nuostabi vieta, kurioje jaučiuosi patogiai ir džiaugiuosi čia būdamas. Su juo esu visiškoje harmonijoje. Man patinka gyventi ir vertinu kiekvieną savo buvimo šiame pasaulyje akimirką”.

REKLAMA

„Visos blogos mintys išnyksta. Paleidžiu apmaudą, atsikratau pavydo ir pykčio. Mąstau tik pozityviai ir tampu stipresnis. Aš renkuosi šviesą ir meilę. Jaučiuosi jaunesnis ir įgaunu jėgų“.

Šios frazės nėra tik manifestacijos, apie kurias dažnai kalbame. Tai kažkas daugiau. Pabandykite jas kartoti sau, bet darykite tai kuo sąmoningiau. Tokiu atveju jūsų gyvenimas pradės keistis, o sąmonė pasveiks, galėsite išsikelti naujus tikslus, rasti įkvėpimo šaltinį ir pakoreguoti savo likimą. Ekspertai linki sėkmės kovojant su neigiamomis virusinėmis mintimis.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.