Mėnulio užtemimas liepos 5 dieną: trys stiprios sėkmės apeigos

Mėnulio užtemimas yra mistiškas laikas, puikiai tinkantis paliesti likimo žvaigždę. Jis niekam nedaro dėl mažos sėkmės, o galingi ritualai, kuriuos naudojo mūsų protėviai, padės jį sudominti.

Artėjantis Mėnulio užtemimas nuo kitų skirsis tuo, kad Mėnulio disko užtemimo metu susidaro harmoningas Urano aspektas. Dėl to tikimasi galingo energijos išsiskyrimo, kuris bus gana palankus. Astrologai praneša, kad tokia aplinkybe verta pasinaudoti pačiam ir padaryti viską, kas įmanoma, kad harmoninga kosminė energija tekėtų teisinga linkme. Keli paprasti ritualai padės pagerinti jūsų gyvenimą, susidraugauti su sėkme ir likimo knygoje atversti laimingą puslapį.

užtemimas

Mėnulio užtemimo energija liepos 5 d

Liepos 5 d. Mėnulio energija pasieks viršūnę, o tai reiškia, kad bet kokios svajonės, planai ir net paprasti įvykiai bus apkrauti globaliais pokyčiais. Jei norite atnaujinti kokį nors savo gyvenimo aspektą, nesvarbu, ar tai būtų karjera, šeima ar hobis, būtinai ženkite žingsnį naujų idėjų link. Be Mėnulio užtemimo Ožiaragyje, danguje įvyks dar vienas svarbus įvykis – Urano aspektas, atsakingas už lemtingų įvykių energiją. Tai rodo, kad kiekvienas asmuo įgis patirties, susijusios su aiškiaregyste ir gebėjimu numatyti ateitį. Viskas, kas jums nutinka liepos 5-10 dienomis, yra subtilios visatos užuominos, todėl būkite atsargūs dėl to, kas vyksta.

Trys sėkmės apeigos Mėnulio užtemimo dieną

Ritualas Nr1.

Yra daugybė paprastų būdų, kaip pasinaudoti precedento neturinčia 2020-ųjų Mėnulio užtemimo energija. Paprasčiausia yra įkrauti kristalus, tokius kaip citrinas ir kvarcas, mėnulio šviesoje. Po to galėsite juos įdėti prie vakarinę vonią, kad sugertumėte energiją ir sėkmę.

užtemimas

Ritualas Nr2.

Jums reikės sidabrinės monetos, popieriaus lapo ir rašiklio. Tai padės pritraukti sėkmę. Kai tik danguje pasirodys mėnulis, eikite prie lango ir padėkite monetą, kad ant jos kristų mėnulio šviesa. Ant popieriaus lapo užrašykite savo puoselėjamą norą, kurį galite turėti – net 2-3 metus leidžiama piešti norus. Svarbiausia yra rašyti esant dabartinei situacijai, be „ne“ ir negatyvo. Po to ištariame frazes: „Atokiau, nemalonumai. Atokiau, skurdas, toli skolos. Mėnulis yra su manimi, sėkmė yra su manimi, išsigelbėjimas nuo problemų, išsivadavimas nuo blogos sėkmės. Sakoma, kad ji bus įvykdyta. “

Moneta turi būti palikta visą naktį, o ryte įdėkite ją į piniginę ar krepšį. Įkrauta moneta visada turėtų būti nešiojama su savimi: tai talismanas, kuris pritraukia sėkmę ir įgyvendina norus.

Ritualas Nr3.

Mėnulis leidžia gyvenime rasti laimę, tačiau tam reikia pasitelkti jo palaikymą. Ši apeiga turi būti atliekama Mėnulio užtemimo metu. Ceremonijai jums reikės aukso ar gintaro papuošalų. Taip pat paruoškite indą su švariu vandeniu, rankšluosčiu ir druska. Paimkite papuošalus ir nuplaukite juos vandenyje sakydami: „Mėnulio vanduo, paimk iš manęs visus nešvarumus“.

Padėkite nuplautus papuošalus ant rankšluosčio, visiškai uždenkite juos druska ir pasakykite: „Aš noriu sėkmės. Ateik, ateik, mano mažoji saulute, aš tavęs laukiu, auksinio dugno, kad pro duris pasklistų daug laimės ir sėkmės. Klausyk manęs, žiūrėk, laikykis mano žodžio. “

Rankšluostis su druska turėtų būti paliktas visą naktį ant lango, kad jis būtų prisotintas energijos, kurią suteikia Mėnulis, o nuolat nešiojamas ją perduotų jums.

užtemimas

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].