Mėnulio užtemimas liepos 5 d.: ką galima daryti ir ko geriau nedaryti

Liepos 5 dieną mūsų laukia mėnulio užtemimas, todėl šią dieną nesunkiai galima pavadinti nepalankia. Todėl verta sužinoti, ką pataria astrologai. Kaip elgtis šią ypatingą vasaros dieną?

Šis mėnulio užtemimas ypatingas tuo, kad jis daugiausia paveiks darbo ir finansinę sritis. Užtemimas vyks Ožiaragio ženkle. Šis ženklas yra susijęs su susikaupimu, atsakomybe ir valdžia. Geriau tokias dienas pradėti nuo sėkmės ritualų, kad išvengtumėte negandų.

pilnatis

Ką daryti per šį užtemimą

Liepos 5 d. daugiau laiko skirkite aplinkiniams žmonėms. Labai svarbu padėti artimiesiems, draugams ir kolegoms. Šią dieną neturėtumėte galvoti tik apie save. Galite ir netgi turite skirti kitiems šiek tiek dėmesio ir meilės, kad visa tai netrukus grįžtu jums bumerangu.

Labai naudinga paversti realybe naujus siekius ir mintis. Nereikia niekam apie juos pasakoti. Savarankiškai siekite savo tikslų be nereikalingo triukšmo. Tai geriausia daryti liepos 5 d., ypač ryte.

Taip pat būtina pasidalinti savo gera nuotaika su kitais. Tai leis užsitarnauti labai gerą autoritetą ir pagarbą. Jei yra įkvėpimo ką nors daryti, geriau, kad kiti jaustųsi taip pat, ypač, jei turite daug kolegų.

Birželio

Ko negalima daryti

Užtemimas Ožiaragio ženkle yra labai pavojingas veiksmams, dėl kurių galite netekti žmonių pagarbos. Astrologai pataria nemeluoti ir neapsimetinėti. Patartina sakyti tik tiesą ir būti nuoširdžiam su visais be išimties. Tokiomis dienomis užsidirbti blogą vardą yra labai pavojinga, nes jis gali likti su jumis labai ilgą laiką.

Negalima imtis kelių dalykų vienu metu ir atsiriboti nuo tų darbų, kurie yra svarbūs šiuo metu. Pvz., jei nuspręsite apsivalyti, geriau nieko daugiau nesiimti, kol baigsite tvarkyti reikalus. Jei norite apsipirkti, geriau to nemesti įpusėjus.

Astrologai šią dieną rekomenduoja atsiriboti nuo pavydo ir godumo. Pavydiems žmonėms per užtemimą bus labai sunku. Taip pat venkite arogancijos, gudrumo ir apgaulės. Netolimoje ateityje visa tai turės labai neigiamų padarinių.

Negalima laužyti pažadų. Tai yra vienas iš svarbiausių šios dienos draudimų. Jei neįvykdysite pažado ar bent pabandysite tai padaryti, gali kilti bendravimo problemų.

Verčiau atvirtai nereikšti nepasitenkinimo artimais žmonėmis. Tai gali atstumti žmogų amžiams, išprovokuoti neigiamų emocijų audrą. Jei norite ką nors pasakyti, geriau palaukti pirmadienio. Visi neigiami žodžiai labai pakenks. Ir jokie atsiprašymai nepadės.

Romantika ir meilė nėra uždrausti, tačiau būkite atsargus su naujomis pažintimis. Nauji žmonės gali įnešti daug neigiamų dalykų. Geriau nieko naujo neįsileisti į savo gyvenimą. Vienintelės išimtys yra internetinės pažintys.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].