Mažas vonios kambarys ir dušo kabina. Ar tai geras sprendimas?

Suplanavus vonios kambario remontą, pirmiausia nusprendžiau išmesti seną ketaus vonią ir pakeisti ją dušo kabina. Jau net apsisprendžiau dėl modelio, bet draugė mane atkalbėjo. Net negalėjau pagalvoti, kad dušo kabina gali būti tokia nepatogi.

dušo kabina

Pasirodo, už vietos taupymą galite susimokėti savo komfortu ir patogumu. Perskaitykite straipsnį ir sužinokite, kokie yra dušo kabinos trūkumai, palyginus su vonia.

Kodėl dušo kabina nėra geriausias pirkinys?

Dušo kabina, žinoma, turi daug privalumų, kurie padės apsispręsti, ar ją pirkti. Tačiau šiandien mes kalbėsime apie jos trūkumus.

Priežiūra

Pasirūpinti dušo kabina yra daug sunkiau nei klasikine vonia. Kiekvieną kartą, nusiprausus, turėsite ne tik išplauti padėklą, bet ir nuvalyti kabinos duris. Vandeniui išdžiūvus, ant stiklinių durelių liks vandens pėdsakų, kuriuos reikės nuolat valyti.

Kiekvieną kartą, pasinaudojus dušo kabina, ji turi būti išvėdinta ir išdžiovinta. Tai padės išvengti bakterijų ir mikroorganizmų dauginimosi, taip pat neleis užsiveisti pelėsiui.

Vandens slėgis

Kad dušo kabina veiktų visapusiškai, reikalingas ne mažesnis kaip 1,5 baro vandens slėgis, tačiau kai kuriuose modeliuose šis skaičius gali siekti net 4 barus. Jei vandens slėgis vamzdžiuose yra nepakankamas, negalėsite naudotis kai kuriomis kabinos funkcijomis. Pavyzdžiui, naudoti lietaus dušą, hidromasažą ir garų generatorių galima tik esant reikiamam slėgiui.

dušo kabina

Atpalaiduojantis poveikis

Jei po sunkios darbo dienos mėgstate išsimaudyti vonioje, dušo kabina taip pat jūsų nedžiugins. Žinoma, yra dušo modelių su sėdyne, tačiau jūs negalėsite išsitiesti visu ūgiu.

Putų ir vonios druskų gerbėjai taip pat turės persvarstyti savo pomėgius, nes šių produktų tiesiog nebus kur panaudoti.

Vaikų ir naminių gyvūnėlių maudymas

Įrengti dušo kabiną viengungio bute gali būti gera idėja, ypač mažame vonios kambaryje. Bet jei įrenginėjate butą būsimai ar esamai šeimai, tuomet geriau rinktis vonią.

Maudyti kūdikį vonioje yra daug lengviau ir patogiau. Žinoma, galima įrengti dušo kabiną, tačiau tuomet teks įsigyti specialią kūdikio vonelę, kuri užims sutaupytą vietą.

dušo kabina

Šuns, ypač didelės veislės, savininkas taip pat turėtų atsisakyti dušo. Maudyti šunį vonioje daug lengviau ir patogiau.

Didelių indų ir skalbinių plovimas

Buityje kartais reikia išvalyti kepimo skardą ar didelį dubenį, kuris netelpa į virtuvės kriauklę. Šiuo atveju vonia yra daug patogesnė nei dušo kabina.

Tai taip pat apsunkina didelių daiktų, kurie netelpa į skalbimo mašiną, skalbimą. Jei jūsų spintoje yra daug daiktų, kuriuos tenka skalbti rankomis, tuomet vonia bus daug patogesnė nei dušo kabina.

dušo kabina

Galbūt mūsų patarimai padės apsispręsti dėl vonios kambario įrengimo. Linkime jums teisingo pasirinkimo!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].