Mama pažvelgė į naujagimio veidą ir suprato, kad vaikas ne jos. Tai patvirtino ir testai...

Kai artėja laikas pagaliau sutikti šį mažą žmogų, kurį mama tiek mėnesių nešiojo savyje, moterį lydi skirtingos emocijos. bet svarbiausia tai yra didelis smalsumas, rūpestis, jaudulys ir džiaugsmas.

Daugeliui vaikų gimdymas yra labai įtempta patirtis. Juk niekas negali nuspėti, kaip viskas įvyks. Mercedes Casanellas turėjo gimdyti penkiomis savaitėmis anksčiau nei planuota pagal cezario pjūvį.

Tai buvo jos pirmasis vaikas. Iš Salvadoro kilusi moteris negalėjo laukti pasiimti savo vaiko. Prieš gimdymą ji paprašė tik vieno dalyko. Kaip ir dauguma motinų, ji paprašė Dievo tik vieno dalyko – kad jos vaikas būtų sveikas.

Po gimdymo Mercedes apdovanojo kūdikiui bučinį, o tada berniukas buvo išvežtas į kambarį, kuriame guli kiti vaikai. Kai berniukas kitą dieną buvo atvežtas pas savo jauną motiną, mama iškart pajuto, kad kažkas ne taip…

mama

Moters vyras Richardas Cushworthas, kuris yra iš Didžiosios Britanijos, negalėjo būti gimdymo metu. Dėl savo pareigų jis laiku neatvyko į ligoninę.

Mercedes turėjo gimdyti be jo palaikymo.

mama

Kai kitą dieną po gimdymo ligoninės darbuotojai atnešė jai sūnų, moteris pastebėjo, kad tai yra visiškai kitas vaikas.

Moteris pasidalino savo įžvalgomis su ligoninės personalu. Tačiau gydytojai tvirtino, kad jis buvo jos vaikas. Jie sakė, kad tik ji taip galvojo. Ji nepripažįsta vaiko, nes per gimdymą ir po jo gaudavo įvairių vaistų, kurie sutrikdydavo jos tikrovės suvokimą.

Po kelių dienų Mercedes su vyru grįžo į savo namus Teksase su sūnumi. Vaikas augo diena iš dienos ir vis mažiau priminė bet kurį iš jų.

DNR tyrimas

Po kurio laiko Richardas ir Mercedes nusprendė atlikti DNR testą, kad galutinai išsklaidytų savo abejones ir sužinotų tiesą.

Gavę rezultatus jie buvo šokiruoti. Deja, jų prielaidos buvo patvirtintos. Anot „The Guardian“, keletą mėnesių auginamas vaikas nėra jų biologinis sūnus.

mama

Tada Salvadore buvo pradėtas jų biologinio sūnaus tyrimas.

Ištyrus visas moteris, kurios pagimdė tuo pačiu metu kaip Mercedes, jiems pavyko rasti biologinę vaiko, kurį jie augino, motiną.

Derinama po daugiau nei metų

Laimei, paaiškėjo, kad ši moteris turėjo jų vaiką

Atlikę daugybę skirtingų formalumų, Ričardas ir Mercedes pagaliau galėjo savo biologinį sūnų parvežti namo į JAV. Sunku įsivaizduoti, kad daugiau nei metus jie negalėjo auginti savo sūnaus.

Daugiau informacijos apie visą istoriją galite rasti toliau pateiktoje medžiagoje.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].