Mama ir dukra per 100 dienų numetė 33 kg! Sunki kova su viršsvoriu

Jei ieškote tobuliausio varianto sustiprinti mamos ir dukters ryšį, pabandykite kartu numesti svorio! Tai gali būti labai naudinga ir smagu, be to, palaikydama viena kitą pasieksite nuostabių rezultatų! Cheryl Shaw kentėjo nuo per didelio svorio, kuris tiesiogine prasme jau labai apsunkino jos gyvenimą, o su dietomis sekėsi labai sunkiai. Galiausiai ji nusprendė susiimti ir pradėti ką nors daryti tvirtesne valia, tačiau jai reikėjo kažkieno pagalbos. Taigi, mama ir dukra pradeda kovą su viršsvoriu!

mama ir dukra

Ji pasiūlė prisijungti prie jos savo 17-metei dukrai Tessai. Netrukus jos tapo „Mamos ir dukters duetu“. Socialiniuose tinkluose jos rodydavo savo pažangą. Cheryl užsiminė, kad svajoja numesti apie 45 kilogramus ir gyventi normalų gyvenimą. Ji apibūdino, kaip jaučiasi tokiame kūne – nepilnavertė. Be to, Cheryl skundėsi, kaip sunku gyventi su viršsvoriu… 

Laimei, dukra palaikė ją, nes ji buvo panašios būklės. Jos užsibrėžė tikslą ir pradėjo 100 dienų treniruotes. Kaip matote iš nuotraukų, tai nebuvo ramūs pasivaikščiojimai parke, jos atkakliai judėjo į priekį.

Mama ir dukra kasdien pradėjo gamintis sveikesnius patiekalus ir sportuoti. Jos kartu eidavo bėgioti bei į sporto salę ir po truputį pradėjo pastebėti savo pokyčius, kas suteikė dar daugiau motyvacijos siekti tikslo.

Galų gale sunkus darbas, ištvermė ir intensyvus fizinis aktyvumas davė rezultatų. Po 100 dienų jos numetė daug svorio – net 33 kilogramus per abi: Cheryl numetė 19 kilogramų, o Tessa – 14 kilogramų.  Nepaisant puikaus rezultato, duetas nepasidavė. Jos ir toliau dirbo tuo pačiu režimu ir per kitus šešis mėnesius prarado dar 32 kilogramus. Šių moterų sunki kova su viršsvoriu tapo labai populiari, o jos pačios tapo puikiu pavyzdžiu kitiems žmonėms.

Cheryl nuoširdžiai prisipažino, kad buvo porą dienų, kai ji vengė treniruočių, bet kam taip nepasitaiko? Akivaizdu, kad nepaisant proceso sunkumo, ji tvirtai laikėsi savo sprendimo numesti svorio ir už tai ją galima tik pagirti.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].