Magiškas namų valymas prieš Naujuosius metus

Ilgai lauktų Naujųjų metų švenčių išvakarėse prasideda namų valymas. Paruošti namus Naujiesiems 2023 metams padės mūsų patarimai.

REKLAMA

Valymą nesunkiai galima paversti įdomia veikla, kuri jūsų nevargins ir nesukels neigiamų emocijų. Ekspertai rekomenduoja atkreipti dėmesį į magišką valymą, kurio dėka namus bus galima sutvarkyti per kelias dienas. Kiekvieną dieną galima skirti tam tikroms užduotims, taip pat laikytis paprastų principų:

  • tvarkantis klausytis mėgstamos muzikos;
  • nepamirškite pasiilsėti;
  • be gailesčio atsisveikinkite su senais daiktais ir šiukšlėmis.

REKLAMA

Tokie paprasti patarimai padės susitvarkyti namus nepervargstant.

1. Pradedant valyti svarbu garsiai pasakyti: „Valau namus, išvalau netvarką, pritraukiu į gyvenimą pozityvą“. Po to drąsiai pradėkite rūšiuoti daiktus į tuos, kurių dar reikia ir su kuriais laikas atsisveikinti. Susitvarkyti bus lengviau, jei surūšiuosite daiktus į kategorijas, o ne bandysite sutvarkyti daiktus atskiruose kambariuose – daiktai dažniausiai guli ne tik savo vietose, bet ir „klaidžioja“ iš kambario į kambarį. Lengviausias būdas yra padėti daiktus ant grindų ir tada rūšiuoti.

REKLAMA

2. Valymas neapsieis be grindų plovimo, taip pat durų ir dulkių nuvalymo. Procesas bus smagesnis, jei ant blizgančių monetų užpilsite vandens, taip pat pridėsite šiek tiek sniego. Toks vanduo padės atsikratyti ne tik dulkių ir nešvarumų, bet ir negatyvo. Monetos po valymo turi būti sudėtos po slenksčiu ir kuriam laikui paliktos, kad pinigai patektų į namus, o ne bėgtų iš jų. Po poros savaičių monetas padėkite į nuošalią vietą arba į taupyklę.

3. Geriausia valymą užbaigti puošiant namus. Naujametinės dekoracijos suteiks šventinę nuotaiką. Žinoma, baigus pasiruošimą šventei, svarbu išsakyti savo norus. Jie tikrai išsipildys, jei tikėsite ir nepasiduosite.

REKLAMA

valymas

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].