Ženklas gali būti duotas netikėtai, tiek realybėje, tiek sapnuose. Visata rūpinasi žmonėmis ir siunčia jiems signalus bei ženklus prieš pavojingus gyvenimo momentus, tačiau daugelis žmonių tiesiog nesugeba jų teisingai iššifruoti. Ženklas gali būti duotas netikėtai, tiek realybėje, tiek sapnuose. Dažnai po to, kai įvyksta nemalonumai, žmonės prisimena, kad jau seniai matė įspėjamuosius ženklus. Į ką turėtume atkreipti ypatingą dėmesį?

Nuolat sapnuojate košmarus

Jei dažnai sapnuojate tą patį sapną, ir išoriškai, ir iš tikrųjų jis jums sukelia tik neigiamas emocijas – tai aiškus ženklas. Pavyzdžiui, kažkas nuolat jus persekioja, esate įklimpę į sapną arba pasiklydę tamsiame kambaryje – į visą tai jūs turėtumėte atkreipti dėmesį.

Deja vu jausmas

Kartais užsitęsęs jausmas, kad kažkas blogo jau įvyko, gali būti iškalbingesnis už raudoną šviesos signalą. Jei jaučiate, kad tą muziką ar žodžius, kuriuos ištarėte, jau girdėjote anksčiau, ir viduje jaučiatės nejaukiai, sustokite ir pagalvokite, ką darote, tikriausiai kažką darote ne taip.

4 zodiako ženklai, kurie savo likimą pasitiks dar šią liepą

Ar savo kelyje nuolat susiduriate su autoįvykiais?

Žinoma, per dieną jų būna tūkstančiai ir dažniausiai apie juos sužinome iš naujienų. Tačiau jei važiuojate įprastu maršrutu ir per vieną dieną įvyksta keli eismo įvykiai, tai aiškus Visatos signalas, kad turėtumėte būti atsargesni.

Staiga pradedantys plyšti drabužiai ar batai

Šį signalą labiausiai jaučia moterys. Pavyzdžiui, einate keliu ir lygiame kelyje netikėtai nulūžta kulniukas – tai ženklas, kad kelionės tikslo vietoje nesate laukiami ir jums gresia pavojus. Arba bėgote į svarbų susitikimą, o pakeliui jus aptaškė purvu kitas automobilis – tokio signalo taip pat nereikėtų ignoruoti. Tikėtina, kad viskas vyks ne pagal planą, todėl turite veikti greitai ir gelbėti padėtį.

Vis sugendanti technika

Jei jūsų kompiuteris ar mikrobangų krosnelė dažnai sugenda – vėl kalta Visata. Visata siunčia jums ženklus, kurie rodo, kad jūsų gyvenimas netrukus pasikeis. Žinoma, kalbame apie naujas technologijas, o ne apie prietaisus, kurie su amžiumi sugenda. Jei prieš ilgą kelionę automobilis neužsiveda, tai ženklas, kad kelyje turite būti labai atsargūs, o dar geriau – apskritai atidėti kelionę.

Iki liepos 19 d. visų zodiako ženklų gyvenime įvyks likimo posūkis

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].