Liaudies prietarai: ką reiškia, jei katė išėjo iš namų?

Katės nuo seno laikomos šventais gyvūnais. Su jomis siejama daugybė prietarų, pavyzdžiui, sakoma, kad ruošdamasi mirti katė palieka namus. Tačiau ne visi prietarai yra tokie tamsūs. Apsvarstykime, kaip teisingai interpretuoti katės išėjimą.

Išvykimo priežastys

Pasak prietaro, augintiniai palieka namus, kai nujaučia savo žūtį arba jaučia, kad netrukus įvyks kokia nors nelaimė. Tačiau yra ir kita prasmė – gyvūnai nebėga nuo bėdų, bet kartu su savimi išsineša nelaimę ir taip gelbėja namų gyventojus.

Jei katė paliko namus, kuriuose yra sunkiai sergantis žmogus, tai reiškia ankstyvą pagijimą – ji su savimi pasiėmė ligą ir mirtį.

Kiti prietarai

Katė palieka vietą naujam gyventojui. Galbūt šeima netrukus sulauks pagausėjimo.

Gyvūnas bėga nuo neigiamos energijos. Jei namuose dažnai kyla skandalų ir konfliktų, žmonės įpratę reikalus tvarkyti šūksniais ir kumščiais, tuomet neturėtumėte stebėtis, kad gyvūnas išėjo iš namų.

Katė atliko savo misiją. Pagal vieną iš ezoterinių teorijų, katės gyvena su žmonėmis ne be reikalo, jos pačios pasirenka šeimininką tam, kad galėtų jam kuo nors padėti. Tai gali būti bet kokioje srityje: meilėje, sveikatoje, piniguose. Kai katė nusprendžia, kad atliko savo misiją, ji išeina.

Manoma, kad juoda katė apsaugo nuo neigiamos energijos, ruda – neša laimę ir pinigus, o balta – saugo šeimos santykius. Dėl to kai kurie žmonės mano, kad, išėjus tam tikros spalvos katei, kils problemų toje srityje, už kurią ji yra atsakinga. Bet taip nėra.

katė

Loginiai paaiškinimai

Ne visada katės priežiūra siejama su mistika. Kartais yra logiškas paaiškinimas. Pavyzdžiui, ji galėjo išeiti dėl morčiaus. Galbūt augintinį taip užvaldė grobio ieškojimas, kad jis nepastebėjo, kaip nuklydo toli nuo namų. Ne visos katės gali rasti savo namus pagal kvapą.

Kiti paaiškinimai

Nėščia katė gali palikti namus. Tokiu atveju augintinis netrukus grįš su pagausėjimu.

Žmonės netinkamai elgėsi su kate ir ji nusprendė, kad geriau gyventi lauke. Arba vaikai namuose prikankino vargšą gyvūną.

Namuose atsirado naujas augintinis ar šeimos narys, kuris visą dėmesį atkreipė į save.

Stresas ar psichinė liga. Katės, kaip ir žmonės, gali patirti psichinės sveikatos problemų ir psichologinių kančių. Pavyzdžiui, šeimininko mirtis gali būti tikra trauma.

katės

Kaip išvengti katės pabėgimo?

Svarbu prisiminti logines priežastis ir jų neutralizavimą. Jūs turite gerai prižiūrėti savo augintinį, rūpintis juo, stebėti bendrą atmosferą namuose. Jei augintinis pasimetė, bet atsirado, galbūt verta pagalvoti apie jo laikymą namuose, neišleidimą į lauką.

Kad gyvūnas nepabėgtų dėl intymaus pobūdžio poreikių, reikia jį sterilizuoti. Jokiu būdu neturėtumėte peikti ir bausti savo augintinio.

Kalbant apie mistines priežastis, sugalvoti ir suorganizuoti prevenciją nėra lengva, nes niekas nežino, kokios bėdos gali laukti namų gyventojų. Tačiau svarbu stebėti namo gyventojų sveikatą, laiku gydytis. Svarbu sekti, ką kviečiate į namus.

Kaip sugrąžinti katę namo?

Jei dingusio gyvūno paieška neduoda rezultatų, galite išbandyti ritualus.

Įdėkite mėgstamo maisto į katės dubenį. Tada reikia uždegti baltą žvakę, padėti ją šalia dubenėlio ir palikti per naktį. Po to reikia kreiptis į Visatą ir paprašyti jos grąžinti gyvūną gyvą ir sveiką.

Pripilkite pilną stiklinę tyro vandens ir padėkite ją šalia lauko durų. Tada įsivaizduokite, kaip augintinis grįžta ir peržengia namų slenkstį, ir pasakykite: „Kate, ateik pas mane, aplankyk mane“.

Apriškite virvele visas keturias valgomojo stalo kojas. Išeis stebuklinga gaudyklė. Belieka laukti.

Jums reikia žvakės. Vidurnaktį ją uždekite, atsistokite prie atviro lango ir sušukite katės vardą.

Jei augintinis grįžta į namus pats, tai yra geras ženklas. Tačiau tik ta prasme, kad augintinis grįžo į namus. Čia nėra nieko mistiško. Nors jei katė išėjo dėl namuose esančios neigiamos atmosferos, augintinio grįžimas gali reikšti, kad atmosfera namuose normalizavosi, o jo gyventojams nebegresia pavojus.

Kaskart, kai katė grįžta, jokiu būdu neturėtumėte galvoti, kad ji atsinešė ką nors blogo – taip neatsitinka. Šis prietaras turi tik gerą prasmę.

Jei praėjo daug laiko ir gyvūnas negrįžo, turite jį paleisti. Tai būtina jo sielai nuraminti. Padėkokite savo augintiniui ir atsisveikinkite su juo.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].