Lapkričio 26 d. Lapės jaunatis- kaip įgyvendinti norus?

Stipri diena visoms moterims! Kuo ypatinga Lapės jaunatis 2019 m. Lapkričio 26 d.? Ir kaip tą dieną semtis jėgų ir energijos?

Jaunatis visada pasižymi energijos antplūdžiu. Tačiau 2019 m. Lapkričio 26 d. Jaunas mėnulis bus ypač ryškus. Teigiamą Veneros įtaką šią dieną sustiprins mėnulio vieta Šaulio ženkle.

Lapės jaunatis

Šis derinys padarys šią jaunatį tikrai ugningą. Senovėje tokie mėnuliai buvo vadinami lapės jaunatimi. Tai yra ypatingos dienos visoms moterims. Vyrų šio jauno mėnulio galia neveikia. Tokią dieną galite įgyvendinti savo puoselėjamą norą.

Atjaunėkite ir tapkite patrauklesnės. Štai kaip panaudoti lapės jaunaties jėgą savo labui.

Trys dalykai, kuriuos turėtumėte padaryti 2019 m. Lapkričio 26 d. Norėdami pritraukti Lapės jaunaties galią sau.

Lapės jaunatis

Pirmiausia pasinerkite į darbų sūkurį. Šią dieną galite ir turėtumėte suplanuoti visus svarbius dalykus. Taip pat suplanuokite sunkius darbus. Viskas bus jūsų naudai. Labai vaisinga diena darbui, kelionėms, bendravimui.

Šios dienos nepatartina praleisti moteriai vienai. Tai laikas „ugnies medžioklei“. Nustebsite, kiek galimybių šią dieną pateks į jūsų rankas. Tiesiog paimkite jas.

Antra, šią dieną galima ir reikia aiškiai suformuluoti norus. Kad jūsų noras išsipildytų. Būtina pasirūpinti, kad jūs pats susirištumėte mazgą ant siūlo. Siūlą su noru reikia sudeginti.

Trečia, šią dieną galite lengvai atsinaujinti. Labai naudinga tą dieną kirpti plaukus. Taip galite lengvai atsikratyti poros metų ir daugybės problemų. Tai laikas grožio procedūroms. Net paprastas manikiūras ar kvapni vonia turės labai teigiamą poveikį jūsų išvaizdai.

Lapės jaunatis nepasitaiko dažnai, tiesiog pasinaudokite ja ir džiaukitės teigiamais rezultatais!

Lapės jaunatis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].