Labiausiai neįprastos 2020 metų interjero dizaino tendencijos

Balta spalva nebėra madinga, bet tapetai grįžo! O pagrindinis namo kambarys yra prieškambaris. Kokios tendencijos vėl madingos? Ką dar mums paruošė dizaineriai?

Arkiniai baldai

Griežta geometrija nebėra madinga. Dabar vėl tendencijos viršūnėje minkštos linijos, puslankio kontūrai. Dizaineriai pažada, kad arkos bus visur: net sofos ar kėdės atlošo pavidalu. Per ateinančius kelerius metus ši tendencija tik didės. 

tendencijos

Pagrindinis kambarys – prieškambaris

Tai nebėra neišsiskiriantis kambarys, kurį mes įpratome laikyti vieta, kur stovi batai ir laikomi viršutiniai drabužiai. Dabar tai yra erdvė, kuri pirmiausia pasveikina įėjusį namą. Ji turėtų būti dekoruota su mielu kilimėliu, ir paveikslais, ir gėlėmis. 

Meniški baldai

Tai yra tokie baldai, kurie yra ne tik funkcionalus, bet ir gražus. Jei pasisuksite į arthouse ar Art Nouveau interjerą, dizaineriai pasiūlys įnoringas kėdes, kurios netgi gali užimti vietą parodoje. Tuo pačiu metu kieti baldai, pagaminti iš ekologiškų medžiagų, yra madingi tarp klasikinio interjero žinovų. Ekspertai prognozuoja, kad šiais metais išaugs susidomėjimas antikvariniais ir senoviniais baldais. Taigi neskubėkite išsiskirti su savo močiutės interjeru.

Skulptūrinė armatūra

Ne tiesiog šviesa, bet šviesa, kuri turi formą. Šiais metais dizaineriai daugiausia dėmesio skiria lempoms su neįprastais dizainais. Be to, zonavimas šviesos pagalba tampa vis madingesnis. Ekspertai sako, kad gerai pakabinta lempa gali visiškai pakeisti kambario išvaizdą.

O madingiausia tendencija yra pritaikomas LED apšvietimas, kai priklausomai nuo dienos ar metų laiko, nuotaikos ar įvykio galite pakeisti ne tik apšvietimo intensyvumą, bet ir spalvą. Automatiškai tokios sistemos sureguliuoja apšvietimą pagal paros laiką, kad žmogui būtų kuo patogiau.

Fototapetai

Vakarų dizaineriai naująją senąją tendenciją iš esmės vadina „freskomis“. Taip, sienų tapyba vėl tapo madinga. Ši tendencija logiškai išaugo iš akcentuojamos sienos: dabar vienos sienos monofoninė danga yra nemadinga. Tačiau Toskanos kraštovaizdis yra tendencijos viršūnėje. Daugiau gamtos!

Beje, jei nenorite atsiriboti nuo savo paprasto akcento sienos, atminkite, kad madoje yra dvi spalvos – ryškiai mėlyna ir ryškiai žalia. Na, arba bent jau namuose turėtų būti ryški pagalvė ar bet koks kitas šių spalvų aksesuaras.

Skaidrūs baldai

Akrilo arba stiklo baldai yra tendencija, ypač aktuali mažuose butuose. Skaidrios kėdės, stalai, kita namų puošyba vizualiai taupo vietą, savotiški vaiduoklio baldai. Tai yra, madinga tendencija, kuri taip pat yra kiek įmanoma funkcionalesnė.

tendencijos

Balta spalva- praeitis

Visi vis dar eina iš proto dėl baltų sienų, laikydami jas beveik vieninteliu stilingo interjero ženklu. Tačiau nuo šių metų balta spalva netenka dizainerių aukšto įvertinimo. Jos vietą užims šiltesni neutralūs atspalviai – dramblio kaulas, smėlio, tamsiai pilka.

Gamtos raštai

Grįžimas į gamtą – devizas įgauna pagreitį. Ne tik tai, kad ekologiškos ir natūralios medžiagos yra labai paklausios, bet ir botanikos aksesuarų interjere bus vis daugiau. Tai raštai ant tapetų ir tekstilės, ir net svarbiausia metų spalva interjere  – „meditacinė aušra“ ir žinomos „freskos“ – visa tai skirta suteikti daugiau gyvybės miesto apartamentams. Beje, gyvi augalai taip pat yra madoje. Gėlės vis dažniau naudojamos kaip dekoras. 

Matiniai maišytuvai

Mes įpratę matyti šias detales chromuotos, blizgančiu paviršiumi. Tačiau atėjo laikas pokyčiams, matiniai šie interjero akcentai atrodys stilingai ir prabangiai.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].