Kurios penkios dienos bus pačios pavojingiausios rugpjūtį?

Astrologai atskleidė, kurios penkios dienos rugpjūčio mėnesį bus pavojingos. Tai gali būti susiję su svarbiais astronominiais įvykiais. Pavojingomis dienomis labai svarbus teisingas požiūris į dalykus, tai padės jums neutralizuoti neigiamą energiją.

Rugpjūčio 1 d. – sunki diena

Bet kuri pavojinga diena a priori yra sunki, tačiau rugpjūčio pirmoji turės ypač sunkią energiją, nes Mėnulis bus Ožiaragyje. Tai sukels stiprų energijos disonansą, kuris turės įtakos gebėjimui priimti teisingus sprendimus ir apskritai žmonių nuotaikai.

Ekspertai primygtinai pataria pirmąjį rugpjūčio šeštadienį praleisti atskirai nuo žmonių. Jūs neturėtumėte užmegzti naujų pažinčių ir bendrauti socialiniuose tinkluose. Geriau likite namuose, susitvarkykite reikalus, išmeskite šiukšles ir pan. Papildomų problemų sukels Merkurijus ir Plutonas – dvi labiausiai viena nuo kitos nutolusios planetos. Dėl jų įtakos gali žlugti jūsų planai.

penkios dienos

Rugpjūčio 8 d. – impulsyvi diena

Mėnulio mažėjimas Avine visada yra blogas laikotarpis. Faktas yra tas, kad Avinas turi milžinišką jėgą. Tai sukuria disharmoniją, kuri atsispindi visuose gyvuose dalykuose – ne tik žmonėms ir jų nuotaikai, bet ir augalams bei gyvūnams. Rugpjūčio 8 dieną Jūs turite sutvardyti save ir išlikti ramūs.

Šią dieną gali kilti rimtų kivirčų. Darbe gali kilti problemų tiems, kurie turi daug bendrauti su klientais. Astrologai taip pat pastebi padidėjusį nerimą. Mintys apie tai, kas blogai, gali aplankyti daugelį žmonių be jokios priežasties. Tai gali būti praeities nesėkmių prisiminimai ir jų padariniai. Ekspertai pataria šią dieną atsiriboti nuo praeities ir dabarties negatyvo, stenkitės galvoti apie ateitį.

Rugpjūčio 15 d. – Urano atgalinio judėjimo pradžia

15 dieną viena tolimiausių planetų pradės judėti priešinga kryptimi. Paprastai energetiniai pokyčiai vyksta palaipsniui, bet ne šį kartą. Uranas išprovokuos daugybę pokyčių įvairiose gyvenimo srityse.

Ši planeta yra tikras chaosas, todėl viskas, kas nutiks 15-tą dieną, nebus tikrovės atspindys. Kitų grubumas neturėtų būti laikomas priežastimi ginčytis, piniginiai nuostoliai neturėtų būti laikomi taupymo priežastimi ir panašiai. Turite atsipalaiduoti ir nesijaudinti dėl visko iš eilės. Urano judėjimas paveiks kiekvieną, bet jo poveikis bus laikinas.

penkios dienos

Rugpjūčio 18 d. – vilčių žlugimo diena

Paskutinę mažėjančio mėnulio dieną valdys Ugnies elementas, atstovaujamas Liūto. Šis derinys yra labai pavojingas tiems, kurie tik svajoja, bet nesistengia pasiekti savo tikslų. Šią dieną žmones gali užpulti tinginystė arba noras viską pasiekti dabar. Jei skubėsite, iškils daugybė problemų.

Bus nepaprastai sunku ištaisyti daugelį klaidas, kurias padarysite šią dieną. Ekspertai griežtai rekomenduoja tęsti darbą ir laikytis planų, jokiu būdu nekeisti standartinės darbo eigos. Taip pat neturėtumėte spręsti apgaulingų užduočių. Turite būti sąžiningi su savimi ir kitais.

metai

Rugpjūčio 20 d. – abejonių ir žemos savivertės diena

20 dieną Mėnulis bus Mergelėje, todėl kažkas nuolat kišis į darbo procesą ir asmeninius reikalus. Dažniausiai tai bus mintys, atsiradusios mūsų galvose. Kažkas pradės bijoti, kad niekas nepasiteisins, kiti žmonės gali prarasti ambicijas ir susidomėjimą.

Tokiomis dienomis yra labai sunku pasiruošti darbo eigai. Daugumos žmonių produktyvumas kris, tačiau visada yra galimybė įveikti šiuos vidinius prieštaravimus, kurie atsirado iš niekur. Jei norite tai padaryti, turite nuo ryto nusiteikti gerai, produktyviai dienai.

Kuriems zodiako ženklams liepos mėnuo bus tikras išbandymų metas?, penkios dienos

Šios penkios dienos bus tikrai nelengvos, bet esame tikri, kad jas ištversite.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].