Numerologai papasakojo, kaip pagal gimimo datą nustatyti, kurios 2021 m. dienos jums bus pačios sėkmingiausios. Tam tereikia atlikti paprastus skaičiavimus ir perskaityti gauto likimo numerio reikšmę.

Pavyzdžiui, paimkime gimimo datą 1985 08 21. Kad sužinotumėme šio žmogaus sėkmingiausias dienas, tereikia sudėti visus gimimo datos skaitmenis ir prie jų pridėti 2, 0, 2 bei 1, t. y. šių metų skaitmenis.

2+1+0+8+1+9+8+5+2+0+2+1=39. Sudėkime gauto skaičiaus skaitmenis, kol gausime skaičių nuo 1 iki 9. 3+9=12. Dar kartą pakartojame procedūrą: 1+2=3. Dabar tereikia patikrinti, ką reiškia gautas skaičius.

Skaičių reikšmės

Vienetas

Tiems, kurie gavo vienetus, labiausiai seksis pirmadieniais ir sekmadieniais. Be to, šiems žmonėms sėkmė šypsosis kiekvieno mėnesio 1 ir 10 dienomis. Jaunatys taip pat bus palankios, nes jos yra globojamos skaičiaus 1.

Dvejetas

Sėkmingiausios savaitės dienos tiems, kurie gavo skaičių 2, yra antradienis, ketvirtadienis ir šeštadienis. Kiekvieno mėnesio 2, 11, 20 dienos jiems taps pačiomis palankiausiomis dienomis. Sėkmingiausios sritys bus rinkodara, prekyba, kūryba.

Trejetas

Tai yra laimingas skaičius pardavėjams, todėl jis atneš sėkmę visiems, kurie keisis prekėmis. Sėkmingiausios dienos šiems žmonėms yra 3, 12, 30 ir 21 mėnesio dienos. Palankiausia savaitės diena yra trečiadienis.

Ketvertas

Šiems žmonėms labiausiai pasiseks meilėje, o sėkmingiausios dienos yra ketvirtadieniais bei kiekvieno mėnesio 4, 13, 22, 31 diena. Didžiulė sėkmė jų laukia per pilnatį ir paskutinėmis vasaros, rudens, žiemos bei pavasario dienomis.

Penketas

Jums palankiausia savaitės diena yra penktadienis. Didžiulė sėkmė lydės šiomis kiekvieno mėnesio dienomis: 5, 14, 23. Jaučio metais didelį dėmesį reikėtų skirti intuicijai. Ją sustiprinti padės specialūs talismanai.

Šešetas

Jums palankiausiomis dienomis gali būti laikomi antradieniai, šeštadieniai ir 6, 15, 24 mėnesio dienos. Sėkmė taip pat šypsosis, kai Mėnulis bus Mergelės ir Ožiaragio ženkluose. Tokiomis dienomis geriausia dirbti protinį darbą.

talentą

Septynetas

Tai yra dvasinio tobulėjimo, geros atminties ir dėmesingumo skaičius. Visa tai jums bus pasiekiama kiekvieno mėnesio 7, 16, 25 dienomis, taip pat kiekvienos savaitės ketvirtadienį bei sekmadienį. Lygiadieniai ir saulėgrįžos irgi taps jums palankiausiomis dienomis.

Aštuonetas

Laimingiausios ir darbui sėkmingiausios dienos yra antradienis, ketvirtadienis ir sekmadienis. Labiausiai meilės srityje jums pasiseks per jaunatis ir 8, 17 bei 26 mėnesio dienomis.

Devynetas

Sekmadienis jums bus pati sėkmingiausia savaitės diena. Turite būti aktyvesnis kiekvieno mėnesio 9, 18, 27 dieną bei kiekvieną pirmąją priešpilnio dieną. Tokiomis dienomis jums seksis atlikti buities darbus, spręsti skubias problemas.

Lai Jaučio metais jums dažniau šypsosi sėkmė!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].