Mylėti save būdinga kiekvienam. Žmonės pastebi, kad giliai širdyje jie save laiko geriausiais, mato savyje tik gėrį, gali nepastebėti to, kas juos charakterizuoja ne pačiu geriausiu būdu. Daugelis gali garsiai pasakyti, kas jiems sekasi, gali pagirti save, pažymėti, ką pasiekė. Tačiau ne visi sugeba taip elgtis.

REKLAMA

Yra asmenų, kuriems sunku kalbėti apie savo privalumus, kurie negali to daryti viešai. Jie gimsta po tam tikrais Zodiako ženklais.

REKLAMA

Ožiaragis

Šio žvaigždyno atstovai iš tikrųjų turi kuo pasigirti. Ožiaragiai visada aktyvūs, daug dirba, pluša. Jie ne tik pasiekia gerų rezultatų savo veikloje. Šio ženklo atstovai taip pat sparčiai vystosi, kasdien tobulėja. Bet iš prigimties jie yra kuklūs, niekada neparodys, kuo gali ir net turėtų pasigirti. Ožiaragiai mano, kad nieko ypatingo nepadarė, kad neišsiskiria iš aplinkinių fono.

Vėžys

REKLAMA

Šio ženklo žmonėms apskritai nebūdinga daug kalbėti. Vėžiai be reikalo nebendraus su nepažįstamais žmonėmis, prireikus aptars tik tai, kas aktualu konkrečiu momentu. Jie tikrai nekalbės apie savo nuopelnus. Jie net nepasakys savo bendražygiams, ką jiems pavyko gauti, ką jie pasiekė. Vėžiai manys, kad viskam savas laikas, kad visi aplinkiniai sužinos patys, kai pasitaikys tinkama proga.

Mergelė

Šio Zodiako žvaigždyno atstovai dažnai išsiskiria žema savigarba. Ir tai yra jų pačių kaltė.  Mergelės labai reiklios sau, visada išsikelia aukštai kartelę, per kurią dažnai negali peršokti dėl objektyvių priežasčių. Todėl jos nemato savyje pranašumų, gali pastebėti tik trūkumus. Mergelėms šioje situacijoje nebus už ką save pagirti.

REKLAMA

Savyje minėtų žvaigždynų atstovai tiesiog nemato privalumų. Dėl šios priežasties jie apie juos nekalba, linkę arba niūriai tylėti, arba kalbėti apie tai, kuo jie yra blogi.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].