Kur laimės ieško moterys, neturinčios draugų?

Kodėl moteriai reikalingos draugės? Pasidalinti su jomis savo džiaugsmais ir patirtimi, aptarti temas, kurių negalima aptarti su vyru ar tėvais. Tačiau reikia atskirti tikrą draugę nuo pažįstamos. Kažkuriuo gyvenimo momentu moterys dažnai lieka be draugių. Kodėl taip vyksta ir kur jos tada ieško laimės, šiandien mes jums atsakysime.

moterys

MOTERYS BE DRAUGIŲ

Nuo pat vaikystės mergaitės žaisdavo, kad yra mamos. Jos anksčiau ar vėliau savo gyvenime stengiasi sukurti šeimą. Kiek turite draugių, su kuriomis draugaujate nuo mokyklos ar universiteto laikų? Turėjau tokią draugę. Ir tada ji ištekėjo, ir mes jos niekada nebematėme.

Kur dingsta draugės? Ištekėjusios draugės paskęsta namų ruošos darbuose, o netekėjusios? Faktas yra tas, kad ištekėjusios moterys paprastai nutaria nebebendrauti su savo draugėmis. Kažkas labai pavydi vyro, į kurį jos draugės nuolat žvalgosi.

„Draugai po 25 metų nereikalingi, tačiau gali būti draugų, su kuriais bendraujama per atstumą. Svarbu nepažeisti savo asmeninių ribų, tačiau su draugais tai gali būti problematiška. Tam reikia daug išteklių, be to, tikri draugai yra gana reti“ – sako mūsų skaitytoja.

moterys

Laisvė

Kažkas supranta, kad gyvenimas pasikeitė, ir interesai su buvusiomis draugėmis nebesieja. O kažkam tiesiog reikia laisvės. Kuo moteris vyresnė, tuo daugiau rūpesčių ji turi. Reikia įtikti vyrui, vaikams, todėl laiko draugėms tiesiog nelieka.

„Nusprendžiau pailsėti viena, tai tokia laisvė! Gulėjau paplūdimyje, žavėjausi architektūra, klausiausi vargonų muzikos, daug vaikščiojau, mėgavausi nepažįstamu maistu. Viskas vyko spontaniškai, nereikėjo prie nieko prisitaikyti “, – sako skaitytoja Vika.

Kartais pats gyvenimas pašalina nereikalingus žmones. Net jei esate labai bendraujantis žmogus, negalite nepastebėti, kaip kažkas pavydi jūsų laimės. Arba, priešingai, draugė ištekėjo, pagimdė vaikus, o jūs vis dar nerandate savo meilės. Tada draugė nusprendžia palikti jus ramybėje su jūsų problemomis ir gyventi savo laimingą gyvenimą.

moterys

Paslaptys

Be kita ko, netekėjusios moterys dažnai pirmosios nustoja bendrauti. Jos nebegali pasakoti savo paslapčių ištekėjusioms draugėms. Nes nuo šiol jos savo vidinėmis mintimis dalinasi automatiškai su dviem žmonėmis: drauge ir jos vyru. Toks derinimas tinka tikra ne visoms.

„Aš visada buvau už bendravimą, turėjau daug draugių. Tačiau beveik visada bendravimas anksčiau ar vėliau ėmė kelti nepatogumų. Tai apkalbinėjimas už nugaros, noras įrodyti savo pranašumą. Padariau išvadą, kad kol mergina tik ieško partnerio, jai labai sunku susirasti draugių. Galbūt vėlesniame amžiuje“, – sako skaitytoja Violeta.

Nieko negalima kaltinti, kiekvienas turi teisę rinktis pats. Ir kartais žmonės renkasi tai, kas jiems brangu, o ne savo draugus. Tai nereiškia, kad moterų draugystė neegzistuoja. Ji yra, bet tuo atveju, jei tarp dviejų moterų nėra pavydo, pykčio, aplaidumo ir smerkimo.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].