Kuo moteriškos čakros skiriasi nuo vyriškų?

Tiek vyras, tiek moteris turi pilną čakrų komplektą, tačiau jie veikia skirtingai. Čakros yra žmogaus kūno energijos centrai. Daugelis senovės Rytų mokymų yra susiję su čakrų sistema, pavyzdžiui, joga ar Vedos. Tačiau mažai kas žino, kad čakros yra „vyriškos“ ir „moteriškos“.

Kodėl yra skirstymas į vyriškas ir moteriškas čakras? Esmė yra energija: vienose čakrose ji yra skysta, lygi, lengva – moteriška, o kitose – greita, tanki, griežta – vyriška. Taigi, moteriškos čakros yra svadhisthana, anahata ir ajna. Vyriškos – muladhara, manipura, vishuddha ir sahasrara. Dabar atidžiau pažvelkime į jų prigimtį.

Mandala

Moteriškos čakros

Swadhisthana

Tai yra pilvo čakra, ji pati seksualiausia ir dar vadinama „vandens“ čakra. Ji moteriška, nes yra atsakinga už malonumą ir jausmingumą: būtent tai skiria moterį nuo vyro.

Anahata

Tai širdies čakra, atsakinga už meilę ir gailestingumą. Supratusios šią čakrą moterys tampa harmoningesnės ir ramesnės.

Ajna

Kaktos čakra yra moters intuicijos ir valios centras. Jei ši čakra aktyvi, jūs visada matote šiek tiek daugiau nei kiti.

Vyriškos čakros

čakros

Muladhara

Tai šakninė čakra, pati galingiausia ir žemiškiausia. Ji atsakinga už būtiniausius žmogaus poreikius – manoma, kad vyras turi aprūpinti savo šeimą.

Manipura

Ši čakra yra skrandyje ir yra atsakinga už socialinį žmogaus statusą. Ji padeda tobulėti, siekti tikslų ir užsidirbti pinigų.

Višudha

Gerklės čakra reguliuoja apraiškas. Viską, ko nori kitos čakros, gerklė suvokia balsu ar tiesioginiais veiksmais.

Sahasrara

Tiesą sakant, nėra vieningos nuomonės, ar sahasrarą priskirti vyriškoms čakroms, ar moteriškoms. Bet kokiu atveju ji atsakinga už bendravimą su erdve, už svarbiausių signalų priėmimą, už vertingų žinių įgijimą.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].