Kunigas neleido mergaitei priimti Komunijos, nes jam nepatiko jos apranga

Kris yra dešimties metų mergaitės Kendės mama. Ji žinojo, kad dukrai nepatinka maivymasis, blizgučiai ir kiti mergaitiški dalykai. Kris visuomet leisdavo dukrai pasirinkti pačiai, ką ji nori vilkėti, tad į pirmąją Komuniją mergaitė atėjo apsirengusi baltą kostiumą. Kunigas buvo tuo nepatenkintas.

Mergaitė dėl drabužių negalėjo dalyvauti šventoje Komunijoje. Nepaisant to, kad tai buvo balta, elegantiška apranga, pasak kunigo, ji merginai netiko, todėl jai nebuvo suteikta pirmoji Komunija.

Kendės mama labai pasipiktino įvykiu. Sakramentas, kuris rodo meilę artimui, parodė, kad kunigui svarbiausia vaiko apranga…

kunigas

„Mano dukra nori vilkėti kelnes, garbinti Viešpatį ir kartu su savo klasės draugais priimti Komuniją. Juk jos apsirengimas niekam nekenkia. Tačiau ji buvo išvaryta… Ar taip turi būti?“, –  rašė mergaitės mama.

Ką manote apie šį įvykį? Ar kunigas turi teisę nesuteikti pirmosios Komunijos dėl, jo manymu, netinkamos aprangos?

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].