Koks žmogus esate pagal tai, kurią savaitės dieną gimėte?

Senovės babiloniečiai suskirstė savo kalendorių į septynias savaitės dienas ir kiekvienai iš jų priskyrė po plika akimi matomą „planetą“ (kabutėse, nes dvi – Saulė ir Mėnulis – techniškai nėra planetos).

chameleonai

Pirmadienį (pranc. Lundi) valdo Mėnulis

Pirmadienio kūdikis yra gražus, jis jautrus ir kupinas gaivos bei jaunystės, susijusios su Mėnuliu.

Antradienį (pranc. Mars) valdo Marsas

Antradienio vaikas kupinas malonės ir gailestingumo, t. y. kupinas teigiamos energijos ir judesio.

Trečiadienį (pranc. Mercredi) valdo Merkurijus

Trečiadienio vaikas yra pilnas liūdesio, jis gali būti apibūdinamas kaip žmogus, kuris per daug nerimauja ar mąsto.

Ketvirtadienį (pranc. Jeudi) valdo Jupiteris

Ketvirtadienio vaikas eis toli, jis yra žmogus, kuris visą gyvenimą keliaus ir mokysis ko nors naujo.

Zodiako ženklai ir jų dangaus globėjai: mažosios planetos

Penktadienį (pranc. Vendredi) valdo Venera

Penktadienio vaikas myli ir dovanoja, jis artimas Veneros prigimčiai, tai yra mylintis ir meilei imlus žmogus.

Šeštadienį (pranc. Samedi) valdo Saturnas

Šeštadienio vaikas sunkiai dirba, kad galėtų pragyventi, todėl jis gali remtis Saturno prigimti, kuri yra rimta ir atsakinga.

Sekmadienį (pranc. Dimanche) valdo Saulė

Sekmadienį gimęs vaikas yra teisingas, išmintingas, malonus ir linksmas. Tai gali reikšti dosnią Saulės prigimtį.

palankios dienos

Savaitės diena ir valdančios planetos

Astrologai paprastai daugiau dėmesio skiria gimimo diagramoje esančioms valdančioms planetoms. Tai yra planeta, valdanti jūsų Ascendento ženklą, ir planeta, valdanti jūsų Saulės ženklą.

Pavyzdžiui, jei jūsų Ascendentas yra Avinas, tai Marsas yra jūsų Ascendento valdančioji planeta, nes Marsas yra Avino globėjas. Jei jūsų Saulės ženklas yra Jautis, tai Venera yra jūsų Saulės valdančioji planeta, nes Venera yra Jaučio globėjas.

Kurią savaitės dieną gimėte – toks žmogus esate

Pirmadienis

Jei gimėte pirmadienį, derinatės prie Mėnulio. Esate emocingas, nuotaikingas ir rūpestingas. Mėnulis atspindi mūsų jautrią ir jausmingą prigimtį. Pirmadienį gimę žmonės yra intuityvūs, jautrūs, prisitaikantys, budrūs. Pirmadienio energija mumyse lemia painiavos, nuotaikų kaitos ir nepastovumo, taip pat gali paskatinti emocingumą, intuiciją ir atjautą.

Antradienis

Jei gimėte antradienį, derinatės su Marsu. Esate konkurencingas, energingas ir paprastas. Marsas atspindi mūsų troškimų prigimtį. Antradienį gimę žmonės yra spontaniški, linksmi ir aistringi. Antradienio energija gali nulemti tam tikrą jaudulį, norą veikti bei aiškų požiūrį į dalykus. Antradienio energija taip pat gali kurstyti mūsų norus ir aistras.

Trečiadienis

Jei gimėte trečiadienį, derinatės prie Merkurijaus. Esate smalsus, bendraujantis ir analitiško mąstymo. Merkurijus atspindi mūsų bendravimo ir mąstymo procesus. Trečiadienį gimę žmonės yra žingeidūs, įdomūs, pastabūs ir objektyvūs. Trečiadienio energija gali nulemti tam tikrą smalsumą, norą daugiau bendrauti su žmonėmis ir didžiulį poreikį analizuoti, rūšiuoti bei koreliuoti duomenis.

Ketvirtadienis

Jei gimėte ketvirtadienį, jūs artimas Jupiteriui. Esate dosnus, nuoširdus ir teisingas. Jupiteris įkūnija mūsų vertybes ir principus. Ketvirtadienį gimę žmonės yra optimistiški, laimingi, drąsūs, draugiški, principingi ir išmanantys daugelį dalykų. Ketvirtadienio energija gali pažadinti linksmumą, pasitikėjimą savimi ir spontaniškumą.

Penktadienis

Jei gimėte penktadienį, derinatės prie Veneros. Esate patrauklus, harmoningas ir meilus. Penktadienį gimę žmonės siekia pusiausvyros, komforto, ramybės ir harmonijos. Jie gali būti žavūs, taktiški, malonūs ir skoningi. Tie, kurie gimė penktadienį, atidžiai stebi viską, kas išeina iš rikiuotės, ir žino, kaip subalansuoti bei išlyginti situaciją. Penktadienio energija lemia mūsų socialinę pusę, norą pasiekti harmoniją, kurti vadovaujantis savo instinktais ir dalintis grožiu.

Šeštadienis

Jei gimėte šeštadienį, derate su Saturnu. Esate drausmingas, tvirtas ir gerbiantis įstatymus. Žmonės, gimę šeštadienį, ieško nuspėjamumo, tvarkos, stabilumo ir struktūros. Jie trokšta tvarkos ir stabilumo savo gyvenime ir yra ypač punktualūs, atsakingi bei drausmingi. Saturno energija nulemia mūsų kritinę pusę, tvarkos ir nuspėjamumo poreikį.

Sekmadienis

Jei gimėte sekmadienį, esate Saulės vaikas. Esate kūrybiškas, stiprus ir išdidus. Sekmadienį gimę žmonės viską apšviečia savo šviesa. Jie yra matomi, tiesmukiški, tvirti ir dažnai imasi iniciatyvos. Jų gyvybingumas yra milžiniškas. Sekmadienio energija lemia tai, kad žmogus nori išreikšti save, džiuginti kitus.

Ar aprašymas atitiko jus?

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].