Koks bus jūsų kelias į turtus pagal jūsų gimimo datą?

Paprastais skaičiavimais galima nustatyti savo asmeninį turto skaičių. Galbūt jis padės jums ištaisyti klaidas, kad pasiektumėte finansinės sėkmės! Viskas, ko jums reikia, – tai sudėti visus savo gimimo datos skaitmenis.

Pavyzdžiui, paimkime bet kokią datą. Pvz., 1992-01-01. Sudėkime visus skaitmenis: 0+1+0+1+1+9+9+2=23. Sudėkime, kol gausime vienaženklį skaičių: 2+3=5. Dėmesio! Išskyrus 11 ir 22. Šių skaičių nebereikia sudėti iki vienaženklio.

Asmeninis turto skaičius

11

Turite gerą intuiciją, kuri padeda išvengti bėdų. Pasieksite gerų rezultatų visuomenės veikėjo, diplomato darbe, politikoje. Svarbu būti tik nesavanaudiškam ir sąžiningam, nedemonstruoti egoizmo ir apgaulės. Jūsų talismanas yra laiptų, vedančių į viršų, statulėlė.

22

Jūs būtumėte geras kūrėjas, architektas, vadybininkas. Iš esmės jūsų gimimo data leidžia pasirinkti bet kokią profesijos kryptį ir užimti aukštas pareigas. Nervingumas, jūsų noras pačioje karjeros pradžioje atsidurti viršuje ir puikuotis gali trukdyti jums pasiekti sėkmės ir gerovės. Neskubėkite, darykite tai, ką galite. Jūsų talismanas yra drakono figūrėlė.

birželio

1

Esate tikras lyderis, turite palčių ambicijų, o tai leidžia užimti lyderio pozicijas. Pasieksite sėkmės ir turtų, jei gyvensite aktyviai, tereikia tobulinti humoro jausmą, kad išvengtumėte  nemalonių situacijų. Jūs pasitikite savimi, esate kryptingas, turite tvirtumo, tačiau dažnai žmonės, turintys numerį 1, taip pat pasižymi tokiomis savybėmis kaip tingumas, egoizmas. Jūsų talismanas – drakonų, plėšriųjų paukščių, saulės figūros.

2

Esate komandos žaidėjas ir turite savybių, kurios jums padeda – esate geros prigimties, bendruomeniškas, gerbiate kitus žmones. Jums verta savyje išsiugdyti diplomatines savybes. Didžiulę sėkmę rasite šeimos versle. Jūsų talismanas yra pinigai ir monetos.

3

Jums sekasi gyvenime. Dažniau naudokitės intuicija, parodykite vadovavimo įgūdžius. Jūs turite įtikinėjimo dovaną, kuri padeda jums vesti žmones. Saugokitės vandens, jis neigiamai veikia turto energiją, laikykitės atokiau nuo vandens telkinių. Verta kovoti su perdėtu plepumu, žemu savęs vertinimu ir pavydu. Jūsų talismanai yra drakono ar erelio figūrėlės.

4

Esate labai dėmesingas smulkmenoms, turite gerai išvystytą intelektą, tačiau turėtumėte išmokti valdyti pinigus ir būti atsakingesnis. Įtraukite daugiau fizinio krūvio į savo gyvenimą, bet laikykitės toliau nuo azartinių lošimų. Atsisakykite kritikos kitiems, išmokite būti kantrus. Jūsų talismanas yra vėžlio figūrėlė, pynės, supintos iš natūralių siūlų.

5

Jums patinka įvairovė, esate nekantrus ir aktyvus. Kad pasiektumėte gerovės, turite susirasti darbą pagal aiškų grafiką. Neatsisakykite kitų pagalbos, jūsų socialumas prisideda prie daugybės patikimų partnerių paieškos. Bet kokie blogi įpročiai sustabdys jūsų finansų srautus. Taip pat verta kovoti su egoizmu, abejingumu ir neatsakingumu. Jūsų talismanas yra monetos, taip pat jūsų Zodiako ženklo simbolis.

6

Jūs esate atviras žmogus, draugiškas, todėl tam, kad jums netrūktų pinigų, turite kurti pozityvą, gerą nuotaiką ir komfortą aplink save. Geriausias dalykas jūsų gerovei yra šeimos verslas, mokytojo ar mediko darbas. Kovokite su užsispyrimu, pasididžiavimu, abejingumu ir noru slopinti kitus. Jūsų talismanai yra paukščio figūrėlė.

7

Optimizmas, įžvalga, polinkis į vienatvę. Venkite rankų darbo, tai neatneš sėkmės. Jūsų stiprioji pusė yra informacijos rinkimas. Pasinaudokite savo intuicija, kad pasiektumėte klestėjimą. Kovokite su savo slaptumu, melancholiškomis nuotaikomis, nekantrumu, taip pat su priklausomybėmis. Jūsų talismanai – raudoni siūlai, amuletai nuo žalos ir blogos akies.

8

Išmokite būti lyderiu, tam turite visas reikiamas savybes. Turimas finansinės energijos srautas priklauso nuo to, kaip dirbate. Jūs esate verslininkas iš prigimties, tačiau tam, kad atsistotumėte ant kojų, turėsite ilgai ir sunkiai dirbti. Esate veiksminga, tikslinga, bendraujanti asmenybė. Būkite atidesnis savo sveikatai, kovokite su netolerancija ir pervertintomis ambicijomis. Nešvaistykite savo laiko, bet nebūkite ir godus. Runos yra jūsų talismanas.

9

Jūs turite aukštą intelektą ir daug talentų. Išmokite būti tolerantiškesni kitiems ir pradėkite dirbti ne pelno siekiančių organizacijų srityje. Materialinį ir moralinį pasitenkinimą jums suteiks darbas, skirtas žmonių gerovei. Kovokite su pykčiu, neryžtingumu, tvirtumo stoka ir nuotaikų kaita. Jūsų talismanas yra rankų darbo apyrankės, žiedai.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].