Vieni angelais tiki, kiti – ne… Nors suaugę žmonės gana dažnai tampa tikrais skeptikais, tačiau tam tikrų reiškinių niekaip nepavyksta paaiškinti moksliškai. Būtent todėl šį kartą siūlome pasidomėti, kokie ženklai išduoda, kad jūsų angelas sargas yra visai šalia jūsų.

Plunksna

Jei savo kelyje randate plunksną, tai yra pakankamai aiškus ženklas, kad angelas yra visai šalia jūsų. Plunksnos radimas taip pat gali patvirtinti, kad einate tinkamu keliu.

Debesys

Įvairios debesų formos taip pat gali būti interpretuojamos kaip angelo sargo žinutės. Pavyzdžiui, jei pamatytumėte širdies formos debesį, tikėtina, kad šiuo metu jums stinga meilės ir švelnumo…

Stiprūs šviesos blyksniai

Jei atsidūrėte tokioje  vietoje, kurią staiga užlieja ryški šviesa, tai taip pat gali būti angelo darbas. Tiesiog giliai įkvėpkite ir nusiraminkite. Tokia angelo sargo žinutė patvirtina, kad einate tinkamu keliu.

Kvapai

Angelas sargas apie save gali pranešti ir maloniu aromatu. Dažniausiai tai yra malonus gėlių kvapas, kuris atsiranda tarsi iš niekur.

Kūdikiai ir gyvūnai

Teigiama, kad vaikai ir gyvūnai turi stipresnį ryšį su angelais. Jei jūsų kūdikis staiga ima juoktis, tikėtina, kad jį pakuteno angelas sargas.

Muzika

Angelai  gali atsiųsti mums žinutę per muziką. Muzika  dažniausiai skamba labai garsiai, todėl jums reikėtų įsiklausyti į jos žodžius.

Vaivorykštė

Vaivorykštė yra vienas nuostabiausių gamtos kuriamų  stebuklų. Jei dažnai matote vaivorykštę, tai gali reikšti, kad esate apsaugotas. Šis ženklas parodo, kad netrukus viskas bus gerai.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].