Kiekvieni metai turi savo talismaną gyvūną, taip pat spalvą, kuri yra jo simbolis. Spalvą lemia konkretaus gyvūno elementas, valdantis energijos srautus. Atėjo laikas išsiaiškinti, kokia spalva bus pagrindinė 2023 metais.

REKLAMA

2023 m. valdys Vandens Triušis. Rytų filosofijoje tai rodo, kad juoda spalva tampa metų simboliu. Tačiau ne viskas taip paprasta, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio.

REKLAMA

Juodos spalvos galia

Juodas atspalvis yra tiesiogiai susijęs su Vandens stichija, todėl jo galia bus pati galingiausia. Juoda neturėtų būti siejama su kažkuo blogu ir liūdnu, nesuprantamu ir tamsu.

Juodas atspalvis Rytų kultūroje labiau asocijuojasi su ramumu, išmintimi, įžvalgumu. Būtent jis padės jums išlikti susikaupusiems visus 2023 m. Jei jaučiate, kad artėja bėdos, dėvėkite ką nors juodo. Ši spalva taip pat padės pasiekti taiką artimųjų santykiuose. Jei užklumpa nemalonus pokalbis, apsirenkite ką nors juodo.

REKLAMA

Kitos svarbios 2023 m. spalvos

Mėlyno atspalvio energija taip pat taps itin apčiuopiama, o tai gana akivaizdu, nes ji taip pat personifikuoja vandenį. Mėlyna spalva padės intelektualinei sferai ir pagerins atmintį.

Turkio spalvos atspalvis turi labai stiprų raminamąjį poveikį. Fengšui jis simbolizuoja taiką, supratimą ir gerumą. Turkis dar gali suteikti gyvybingumo ir energijos sunkiais laikais. Jei pavargote, būtinai pabandykite dėvėti šio atspalvio drabužius.

REKLAMA

Taip pat galite atkreipti dėmesį į mėtų atspalvį. Jo energija labai panaši į turkio. Šis atspalvis taip pat siejamas su Vandens stichijos galia.

spalva

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].