Kokią frazę reikia sakyti, kad sektųsi visada ir visur?

Yra keli žodžiai, galintys neatpažįstamai pakeisti jūsų gyvenimą. Tai galite lengvai pritaikyti visose gyvenimo srityse. Sužinokite, kokią frazę sakyti, kad sektųsi visur ir visada.

REKLAMA

faktai

Kokios frazės nepadės?

„Man nepavyks“, „Viskas per sudėtinga“, „Visiems sekasi, o man ne“, „Niekam iš mūsų šeimos nepasisekė, tad ir man nesiseks“ – tai tik keletas frazių, kurias sakome. Galime jas pasakyti per dieną mintyse ar garsiai, taip uždarome naujas galimybes sau.

REKLAMA

Pabandykite galvoti kitaip. Kasdien pabudę ištarkite sau paprastą frazę: „Su manimi viskas gerai. Mano diena kupina džiaugsmo ir šviesos. Viskas pavyksta. Gyvenimas įdomus“.

Kaip atsikratyti nesaugumo jausmo?

Pasakyti frazės neužtenka. Jūs tikrai turite tikėti tuo, ką sakote! Jei jaučiate, kad viduje gimsta pasipriešinimas, tada pabandykite pagalvoti, o kas sako, kad negali būti kitaip? Kas sako, kad su jumis negali būti kitaip, kas jus nuvertina, kas atėmė tikėjimą savimi ir savo išskirtinumu?

REKLAMA

Jei pradedate gauti atsakymus į šiuos klausimus ir aiškiai matote šių žmonių įvaizdžius ir tai, kaip jie pasakė šias frazes, mintyse kreipkitės į juos žodžiais: „Tai apie jus. Taip mąstote apie pasaulį ir norite, kad ir aš būčiau įskaudintas. Aš atsiimu tikėjimą savimi ir savo išskirtinumu, mano gyvenimas yra harmoningas ir laimingas“.

Įsivaizduokite, kaip tarp jūsų ir šių figūrų vyksta mainai – energija, o gal ir kokiais nors objektais. Pajuskite, kaip keičiatės, tiksliau, prisiminkite, koks buvote kažkada: pasitikintis savimi, smalsus.

REKLAMA

Pabandykite dar kartą pasakyti: „Man viskas gerai. Mano gyvenimas įdomus. Viskas pavyksta“. Kartokite tol, kol pajusite sutikimą su kiekvienu žodžiu ir įsitikinsite, kad tai, kas sakoma, yra tiesa.

Stebėkite, kaip jūsų kūnas į tai reaguoja. Malonūs pojūčiai, noras šypsotis, sotumo jausmas parodys, kad viskas klostosi gerai.

REKLAMA

frazę

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.