Šis klausimas kelia nerimą daugeliui moterų, ypač toms, kurios yra nesusituokusios.

Visiems pažįstama situacija: pora ilgus metus yra kartu ir vyras, atrodo, džiaugiasi viskuo, tačiau neskuba pasipiršti savo mylimajai.

Moteris pradeda nervintis ir domėtis, ar veltui švaisto laiką. Ir kai kuriais atvejais jos abejonės nėra nepagrįstos.

Svarbu suprasti, kad vyrai ir moterys iš pradžių santykius supranta skirtingai. Moteris pasąmoningai laiko kiekvieną savo partnerį potencialiu sutuoktiniu.

Vyras gali užmegzti ryšį su mergina, nesiruošdamas jos vesti. 

Moterys mano, kad susitikinėjimas ar gyvenimas kartu yra rimtų ketinimų ženklas, o vyras gali palaikyti ryšį, vadovaudamasis praktinio patogumo sumetimais.

Kodėl vyrai nenori žengti kito žingsnio ir susituokti?

Pirmiausia, vyrai mano, kad po santuokos niekas nepasikeis. Ypač jei pora dar neturi vaikų. 

Turite suprasti, jog partneris jus myli, yra pasirengęs prisiimti atsakomybę už santykius ir nuoširdžiai tiki, kad santuoka nieko nepakeis. Taigi kam gaišti laiką ir leisti pinigus?

Tokiu atveju jums tiesiog reikia paaiškinti vyrui, kad būtent santuoka padarys jus absoliučiai laiminga, o saugi vaikų ateitis yra tiesiogiai susijusi su santuokos įregistravimu.

Antra, vyras gali jus laikyti gera drauge ir meiluže, jam įdomu leisti laiką su jumis, bet tik tiek. Dažniausiai tokie vyrai nuo pat pradžių kruopščiai išsisuka nuo klausimų apie santuoką. 

Kai kurie vyrai iš prigimties yra vienišiai, kiti pasąmoningai neranda jumyse kažko, ką norėtų matyti būsimoje žmonoje.

Šiuo atveju svarbu kuo anksčiau suprasti, kad tolesnis laukimas yra beprasmis. 

Tačiau moterys tokiu atveju ypač dažnai linkusios apgauti save, įsitikinusios, kad sugebės pakeisti nusistovėjusią savo partnerio nuomonę.

Trečia, vyras jau gali turėti neigiamos santuokos patirties. Toks vyras nuo pat pradžių gali reikalauti sudaryti sutartį ir dalytis turtu. Tai ypač būdinga vyrams nuo 30 iki 40 metų. 

Prireiks daug laiko, kol vyras nuspręs vėl žengti šį žingsnį. Šio amžiaus moterys, priešingai, linkusios kažkaip įtvirtinti santykius, tad tai yra dažna konfliktų priežastis.

Ką daryti? Visų pirma, atvirai aptarkite problemą, neslėpdami savo ketinimų. Stenkitės išvengti priekaištų ir įžeidinėjimų, nes bet kokiu atveju tai jums nepadės.

Aptarkite tikslų sprendimo priėmimo laiką, pasiūlykite laikinai išvykti, kad jūs ir jis viską pasvertumėte ir įvertintumėte.

Galbūt po trumpos pertraukos suprasite, kad niekas jūsų ilgą laiką nesiejo, arba atvirkščiai – jausmai užsidegs nauja liepsna.

Apsimesti, kad niekas nevyksta – nebūtina. Jūs turite galvoti apie savo ateitį. Juo labiau neskubėkite gimdyti vaikų, tikėdamasi, kad nėštumas bus paskata susituokti.

Vyras, kuris tikrai myli moterį, vieną dieną vis tiek paprašys jos rankos. Stebuklas įvyks, kai santuokos norės abu partneriai. 

Šaltinis

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].