negalima nusiimti vestuvinio žiedo

Vestuvinis žiedas yra jūsų atsidavimo ir meilės partneriui simbolis. Su šiuo papuošalu siejama daugybė prietarų ir paslapčių. Manoma, kad vestuvinio žiedo tradicija atsirado senovės Egipte arba senovės Graikijoje. Nors visi puikiai žino, kad vestuvinis žiedas reiškia dviejų žmonių meilę, dauguma vis dėl to nežino, kodėl jo negalima nusiimti.

Vedybos. Kaip geriausia apie jas subtiliai užsiminti vyrui?

Kodėl negalima nusiimti vestuvinio žiedo?

Jau daugelį metų žmonės klausia šio klausimo. Žinoma, kai kurie iš mūsų vestuvinius žiedus turi nuimti dėl tam tikrų svarbių priežasčių, pavyzdžiui, odos problemų ar darbo sąlygų, nesuderinamų su papuošalais. Kitiems vestuvinio žiedo nešiojimas tiesiog atrodo beprasmis…

negalima nusiimti

Yra keletas rimtų priežasčių, kodėl negalima nusiimti vestuvinio žiedo:

1.  Šie papuošalai yra kasdienis priminimas, kad kiekvienas jūsų priimtas sprendimas bet kokiu būdu daro įtaką jūsų sutuoktiniui.

2. Vestuvinis žiedas yra pagarbos partneriui simbolis.

3. Žiedas yra viena iš pirmųjų apsaugos priemonių nuo neištikimybės sutuoktiniui.

4. Vestuvinis žiedas parodo jūsų vaikams, kad vedybos jums yra svarbios.

5. Ar ant piršto yra žiedas – vienas pirmųjų dalykų, į ką atkreipia dėmesį aplinkiniai žmonės, ypač tie, kurie trokšta sužinoti, ar esate vienišas, ar užimtas.

negalima nusiimti

Kaip jau minėta aukščiau, yra daugybė prietarų, susijusių su vestuviniais žiedais. Tikėti jais ar ne – priklauso nuo jūsų. Nėra rimtų fizinių priežasčių, kodėl neturėtumėte nusiimti savo vestuvinio žiedo, dauguma jų yra psichologinio pobūdžio. 

Jei pastebėjote, kad jūsų vyras nustojo nešioti žiedą, dažnai jį „pamiršta“ arba nusimauna, žinokite, kad turite su juo pasikalbėti ir paklausti, kas vyksta.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].