Kodėl susituokę japonai miega atskirai? Tam yra kelios priežastys

Gyvenimas mažame bute netrukdo japonų poroms miegoti atskirose lovose. Tai nesukelia jokių problemų tarp poros. Japonai miega atskirai, nes tiki, kad tai gerina santykius. Šiame straipsnyje pateiksime jums kelias priežastis, kodėl taip miegoti yra naudinga.

Partnerių miego grafikai skiriasi

Pirmoji priežastis, kodėl japonų poros miega atskirai – tai skirtingas jų darbo grafikas. Anksti keliantis, jie nepažadina vienas kito ir leidžia partneriui pailsėti. Štai kodėl jie miega atskiruose kambariuose.

japonai

Dažniausiai vaikai miega su mamomis

Japonijoje pabrėžiama, kaip svarbu mamoms miegoti su vaikais, ir dėl šios priežasties poros dažnai miega atskirai. Nors moksliškai įrodyta, kad miegas su abiem tėvais suteikia geresnį miegą ir ramesnę aplinką, Japonijoje manoma, kad miegas su mama vaikui padeda palaikyti subalansuotą kūno temperatūrą ir stabilų širdies ritmą. Tai taip pat padeda vaikams labiau pasitikėti savimi ir geriau mokytis.

Miegodami vieni žmonės patiria visišką ramybę

Japonams gerai išsimiegoti yra taip svarbu, kad jie nenori, kad jiems kas nors trukdytų. Japonai mano, kad miegant atskirai žmonės geriau atsipalaiduoja.

japonai

Nuo senų laikų poroms priimtina miegoti atskirai

Japoniškos antklodės yra minkštos ir patogios, nes jų viduje yra medvilnės. Anksčiau Japonijoje buvo gaminamos antklodės tik vienam žmogui, taigi, jei ir norėtumėte miegoti su savo mylimuoju, netilptumėte po viena antklode. Šiais laikais tokio tipo antklodės plačiai naudojamos Japonijoje. Jos užima mažai vietos ir yra lengvai sulankstomos.

Ką manote apie tokią miegojimo kultūrą? Ar ji gali turėti teigiamos įtakos jūsų santykiams?

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].