Kodėl šuo eina paskui šeimininką net į vonios kambarį?

Šunų meilė savo šeimininkui neturi ribų. Jie jus myli taip labai, kad mielai lydi net į vonios kambarį. Kad ir kaip keista, toks gyvūno elgesys gali turėti ir gilesnę prasmę. Kai sužinosite, tik dar labiau pamilsite savo augintinį!

Šunys gyvena grupėmis

Šunys gyvena grupėmis, todėl yra labai pažeidžiami ir liūdni, kai lieka vieni. Jie turi instinktą valgyti, žaisti ir miegoti kartu, jie visada nori būti su kitais. Net kai jums reikia asmeninės erdvės, jie vis tiek bandys būti kartu, to nesuprasdami. Jų nuomone, buvimas kartu yra ženklas, kad jie jums padeda.

Šuo nori jus apsaugoti

Šuo nori jus apsaugoti, nes mato jus silpną. Kai už durų kyla triukšmas, jis bijo, kad šeimininkui iškilo pavojus.

Šuo nenori būti paliktas

Naminiams gyvūnams jūsų namai yra jų nuosavybė. Todėl jiems įdomu žinoti viską, kas čia vyksta. Tačiau daugumai šunų ne visada yra smagu ir jiems gali būti nuobodu laukti, kol išeisite iš vonios kambario. Jiems net gali susidaryti įspūdis, kad juos palikote.

Šuo prie jūsų labai prisirišęs

Kai kurie šunys būna labiau nei kiti prisirišę prie savo šeimininkų. Tai ženklas, kad jie nori būti arčiau jūsų, bučiuotis bei apsikabinti. Pasistenkite neatstumti taip stipriai jus mylinčio šunelio!

Šuo jaučia, kad blogai jaučiatės

Šuo labai gerai perpranta žmogaus psichologinę būseną. Jei pasijausite negerai, jis padarys viską, ką gali, kad jums padėtų.

Ar jūsų augintinis eina paskui jus į vonios kambarį?

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].