Daugelis prietaringų žmonių neina miegoti tol, kol prie lovos nepastato stiklinės sūraus vandens. Atrodytų, kam apskritai to reikia? Vis dėlto, atsakymas į šį klausimą gali jus nustebinti.

REKLAMA

Sūrus vanduo yra skirtas tikrai ne troškulio malšinimui. Veikiau priešingai: sūrų vandenį ryte reikia nedelsiant išpilti. Mes jums papasakosime, kodėl reikia taip daryti.

Mūsų protėviai tikėjo, kad naktį tamsios jėgos bando užvaldyti žmonių mintis. Šiuo paros metu esame labiausiai pažeidžiami, todėl  galite paruošti blogos energijos spąstus. Tam puikiai tinka sūrus vanduo. Vanduo su druska tampa savotišku magnetu ir tamsiųjų jėgų kalėjimu, todėl vandenyje ištirpinta druska saugo mūsų miegą.

REKLAMA

Druska turi  labai stiprią energiją, todėl prieš miegą jos reikėtų įberti į vandenį. Druska padės išvalyti namus nuo neigiamos energijos. Be to, tai padės pagerinti savijautą ir normalizuoti miegą.

REKLAMA

Tinkamas pasiruošimas

Apsauga nuo neigiamos energijos bus kur kas efektyvesnė, jei atliksite tam tikrą ritualą.  Tai – labai paprasta! Paimkite švarią stiklinę ir įpilkite į ją šaltinio vandens. Įberkite 1 valg. š. valgomosios druskos ir gerai išmaišykite. Į šią stiklinę įlašinkite lašelį mėgstamo eterinio aliejaus. Pastatykite šią stiklinę prie lovos (toje pusėje, kurioje miego metu būna jūsų galva). Stiklinę taip pat galima pastatyti po lova.  Toks pasirinkimas puikiai pasiteisina tada, jei prie lovos nėra staliuko.

REKLAMA

Jei ryte matote, kad vanduo tapo šiek tiek drumstas arba šiek tiek suputojo, tai reiškia, kad amuletas prieš tamsias jėgas tikrai suveikė. Visa tai yra neigiamos energijos sąveikos su druska rodiklis. Net jei į tokius dalykus žiūrite skeptiškai, vis tiek rekomenduojame atlikti tokį paprastą ritualą. Patikėkite: veržlumo ir energijos užtaisas, kurį pajusite ryte, tikrai maloniai nustebins. Galbūt žinote ir daugiau blogos energijos spąstų? Pasidalinkite komentaruose!

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.