Kodėl nešvarūs indai neturėtų likti virtuvėje per naktį?

Besiskundžiantys galvos skausmu ir nemiga net nepagalvoja, kad priežastis gali būti per naktį virtuvėje palikti nešvarūs indai.

indai

Tuo tarpu mūsų protėviai į tai žiūrėjo labai rimtai. Be kitų ritualų, skirtų apsaugoti namus ir pritraukti sėkmę, jie niekada nepamiršo apie indų švarą.

Mes nusprendėme išnagrinėti problemą ir dabar tikrai žinome, kodėl vis dėlto neturėtumėte palikti nešvarių indų kriauklėje.

NEŠVARŪS INDAI

Priežastis nr. 1: PRIETARAI

Mūsų protėviai tikėjo, kad dvasia gyvena kiekvienuose namuose. Ir jie darė viską, kad ji nesupyktų. Juk įžeista dvasia atkeršys.

indai

Namų dvasios nepasitenkinimo požymiai yra daiktai, dingstantys ir atsirandantys visiškai netikėtose vietose. Ypač šaukšteliai ir pavienės kojinės. Taip pat naktimis girdimi atodūsiai.

Namų dvasia nerimauja dėl mūsų gerovės, todėl elgiasi kaip griežti tėvai. Labiau už viską ji nemėgsta kivirčų namuose, per naktį paliktų nešvarių indų ir peilių ant stalo.

Priežastis nr. 2: EZOTERIKA

Mistinių mokymų žinovai yra tvirtai įsitikinę, kad vakare palikti nešvarūs indai pritraukia ir maitina negatyvią energiją, o tai žada daug įvairių rūpesčių.

indai

Sutuoktiniai gali susidurti su ginčais ir išdavyste. Nešvarūs puodeliai žada pinigų problemas ir nesėkmę versle. Kambaryje per naktį paliktas dubuo žada skurdą. Daug nešvarių šaukštų ir šakučių – apkalbas ir konfliktus darbe.

Netekėjusi mergina, palikdama nešvarius indus kriauklėje, atbaidys visus potencialius vyrus. Ją taip pat gali pradėti kankinti nemiga ar neramus miegas.

Kad visi dalykai turi realų pagrindą, patvirtina fengšui, bioenergetikos ir net psichologų ekspertai. Ne veltui anglų kalba turi žodį netvarka, kurį galima išversti kaip „netvarka“ ir „bėda“. Šios sąvokos yra tarpusavyje susijusios.

Taip pat reikėtų paminėti, kad specialių „apsauginių“ augalų auginimas būste nuo senų laikų buvo laikomas patikima apsaugos nuo tamsių jėgų priemone. Tai apima įprastą naminį alaviją, kukliai stovintį ant jūsų palangės.

Priežastis nr. 3: OBJEKTYVI

Reikėtų pažymėti, kad yra visiškai racionalių priežasčių nepalikti nešvarių indų per naktį. Iš tiesų, be blogų jėgų, maisto likučiai kriauklėje traukia parazitus. Jie taip pat yra derlinga terpė patogeninėms bakterijoms.

indai

Tai tampa ypač aktualu vasarą, kai dėl aukštos temperatūros mikrobų dauginimosi greitis daug kartų padidėja. Taip pat nepamirškite, kad daug lengviau išplauti keptuvę ar puodą vakare, nelaukiant, kol ant jų pridžius maisto likučiai.

„Kai sutvarkote namus, sutvarkote ir savo gyvenimą“ , – sako japonės Mari Kondo pagrindinis racionalaus valymo principas . „Ten, kur viešpatauja tvarka, yra laimė“- pritaria liaudies išmintis.

Ir jei kai kurie prietarai padeda mums susitvarkyti virtuvėje ir gyvenime, tapti šiek tiek laimingesniems ir išvengti bėdų, tada jie nėra tokie blogi. Linkime švaros ir tvarkos virtuvėje, o gyvenime sveikatos, džiaugsmo ir geros nuotaikos!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].