Miegas yra neatsiejama žmogaus gyvenimo dalis. Su juo siejama daugybė magiškų praktikų, todėl protėviai parengė daugybę taisyklių, kaip reikia tinkamai eiti miegoti. Tarp jų yra prietarų apie moterį, kuri vienu metu po galvą pasikiša dvi pagalves.

Ištekėjusi

Ištekėjusiai moteriai patalynės perteklius žada ankstyvą ligą – tiek jai pačiai, tiek artimiesiems. Prietaras turi ir kitą reikšmę. Pagalvės ant sutuoktinių lovos yra santuokos ryšių simbolis. O sutuoktinis, vienu metu miegantis ant dviejų pagalvių, antrąjį išstumia tiek iš lovos, tiek iš gyvenimo. Tai dažnai tampa šeimos ginčų ir skandalų priežastimi.

Manoma, kad jei ilgą laiką sutuoktinio nebūna namuose, žmona neturėtų jo pagalvės kartu su savo pasikišti po galva. Tai gali prišaukti svetimavimą.

Kad vyras būdamas komandiruotėje neištvirkautų, jo pagalvę reikia nuimti nuo lovos ir padėti į spintą.

Netekėjusi

Blogai, kai jauna mergina turi įprotį miegoti ant kelių pagalvių – ji gali likti senmerge. Taip mergina parodo, kad jai ir vienai yra gerai.

Senovėje buvo sakoma, kad tokioms merginoms piktosios dvasios peršasi. Tai iš dalies yra  teisybė, nes paprastai joms nesiseka ne tik asmeniniame gyvenime, bet ir karjerOJE.

Piktosios dvasios iš nelaimingosios gali ne tik jos gerovę, bet  ir sveikatą ištraukti.

Pagalvių spalva

Daiktų spalva ir dydis turi savo šventą prasmę. Dažnai tai radikaliai keičia prietaro esmę. Baltos pagalvės sukels nesusipratimus meilėje. Galbūt partneris netinka taip, kaip atrodo.
Pastelinės spalvos pritraukia bėdas, kurios užgrius ne tik miegančiąją, bet ir jos artimuosius. Mažos juodos pagalvės žada užsitęsusią ligą, didelės – mirtį. Liga gresia ne tik pačiai moteriai, bet ir jos šeimos nariams. Ryškios – atneša į gyvenimą daug sunkių išbandymų. Mažos šviesios pagalvėlės – netrukus moteris gaus svarbią gyvenimo pamoką. Kai mergina lovos galvūgalyje deda dvi dideles baltas plunksnines pagalves – ji netrukus  ištekės.

O kaip rytuose

Feng shui mokyme miegas ant kelių pagalvių aiškinamas kitaip. Rytuose visuotinai pripažįstama, kad tai pritraukia sėkmę.

Azijiečiai antrąją pagalvę laiko savotišku talismanu. Jie įsitikinę, kad miegojimas vienu metu ant dviejų pagalvių yra magiškas ženklas, galintis pakeisti gyvenimą į gera.

Vienišos moterys dažnai naudojasi šiuo ritualu, kad pritrauktų sėkmę ne tik karjeroje, bet ir asmeniniame gyvenime. Netrukus moters gyvenime atsiranda jos vertas sutuoktinis.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].