Kodėl japoniški vonios kambariai yra geriausi pasaulyje?

Vonios kambarys retai būna didelis. Bet jūs turite tiek daug jame sutalpinti, neskaitant santechnikos: rankšluosčiai, chalatai, priežiūros priemonės ir kosmetika. Ir tai nėra visas sąrašas.

vonios

Japonijos vonios laikomos geriausiomis pasaulyje. Jos yra universalios ir techniškai gerai įrengtos. Įvertinome keletą japoniškų vonios idėjų, kuriomis skubame pasidalinti su jumis.

MAŽŲ VONIOS KAMBARIO DIZAINO IDĖJOS

Labai patogu įdėti ištraukiamą vandens maišytuvą. Taip jis gali būti naudojamas ne tik plaunant rankas, bet ir maudant vaiką ar mylimą augintinį.

Prieš vonią gerai padaryti drenažo groteles. Tokiu būdu nereikia šluostyti vandens, kuris išsipila maudynių metu. Ir tikrai neužliesite kaimynų!

vonios

Kosmetiką galima laikyti prie magnetinės lentos. Tai labai patogu, taip jūs galite atlaisvinti lentyną kitiems daiktams.

Kaip dažnai neišnaudojame vietos šalia tualeto. Sutikite, taip daug geriau.

vonios

Medvilninius vatos diskelius ir, pavyzdžiui, pakaitinį muilą laikykite gražiose induose. Tai neleis jiems dulkėti ir sudrėkti. Tai taip pat atrodo labai mielai.

Nors Japonija yra turtinga ir aukštųjų technologijų šalis, praktiškumas ir ekonomiškumas yra jos gyventojų bruožas. Jei jūsų skalbimo mašina yra vonios kambaryje, ši gudrybė skirta jums.

Po maudynių neišleiskite vandens iš vonios, bet įdėkite žarną, kuri pumpuoja vandenį skalbimo mašinai. Kai mašina turi skalauti daiktus, tada prijunkite žarną prie vamzdžio su švariu vandeniu. Labai patogu privačių namų, kurie nėra prijungti prie centrinės kanalizacijos sistemos, savininkams.

vonios

Virš vonios gali būti ne tik maža lentyna, bet ir visa spintelė.

Jei norite plaukų formavimo prietaisus ir plaukų džiovintuvus laikyti vonioje, galite pasiskolinti šią idėją. Jie neužims daug vietos, o svarbiausia – ant jų nepateks drėgmė.

vonios

Dar viena nuostabi idėja, kaip išnaudoti spintelės duris.

Ir taip, Japonijoje niekas neleidžia laiko čiaupų reguliavimui, nustatant tinkamą  temperatūrą. Tam yra specialus prietaisas.

vonios

Japonai visada yra vienu žingsniu priekyje, todėl turime daug ko išmokti. Tai tik kelios idėjos, puikiai tinkančios mūsų kasdienybei. Pateikiame jums vaizdo įrašą, kuriame galite stebėti, kaip japonai naudojasi vonios kambariu.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].