Kas yra horoskopų namai ir kam jie skirti? Sužinokite!

Astrologijoje yra sąvoka horoskopo namai. Kas tai yra? Ar jie atrodo kaip paprasti namai? Kodėl apie juos šiandien kalbame?

Visas jūsų gyvenimas yra padalintas į dvylika sektorių – horoskopo namus.

Kiekvieni namai yra atsakingi už konkrečią gyvenimo sritį. Pavyzdžiui, pirmasis namas parodo, kaip atrodote ir kaip pasaulis mato jus. Zodiako ženklas, kuriame yra namas, lemia, kaip klostysis tam tikra gyvenimo sritis.

namai

Taigi, yra 12 namų. Kokias mūsų gyvenimo sritis apima astrologija? Mes jau žinome apie pirmąjį namą, todėl pradėkime nuo antrojo. Antrieji horoskopo namai yra atsakingi už materialinę naudą, kurią turime (arba neturime), taip pat už žmogaus sveikatą. Namai numeris trys parodo mūsų mąstymą.

Ketvirtas namas yra mūsų šeima ir tai, kas slepiama nuo smalsių akių. Penkti namai yra mūsų meilė ir aistra, kūrybinė sfera. Šeštoji sritis yra kasdienio darbo sritis. Septintieji namai įkūnija viską, kas priešinga mums: tai yra mūsų priešai ir partneriai.

Aštuntasis namas yra atsakingas už likimą ir kitas staigmenas. Ir taip pat už didelius pinigus. Devintasis namas yra atsakingas už aukštąjį mokslą ir moralę, mūsų santykius su religija ir įstatymais. Dešimtas namas yra aukščiausias horoskopo taškas – mūsų pasireiškimas išoriniame pasaulyje, mūsų profesinio (ir ne tik) gyvenimo viršūnė. Visi neformalūs ryšiai yra vienuoliktame name. Dvyliktame name yra visos paslaptys, kuriomis negalime pasidalinti su kitais. Tai baimė, viltys ir tikra meilė.

Nuostabu, kaip kartais planetos, patekusios į vienus ar kitus horoskopo namus, apibūdina tai, kas nutinka mums tam tikru gyvenimo laikotarpiu. Taip pat akivaizdu, kad kiekvienas žmogus gali pasiekti pastebimą sėkmę kai kuriose konkrečiose gyvenimo srityse – tose vietose, kur planetos susijungia harmoningiausiai.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].