Kaip suprasti, kad mirusiųjų sielos nori su jumis susisiekti?

Yra žmonių, kurie neneigia kito pasaulio egzistavimo ir mano, kad jiems kasdieniame gyvenime padeda mirusių žmonių sielos. Kai kurie taip bando nusiraminti po artimo žmogaus netekties, o kiti tikrai jaučia kažkieno buvimą.

Ekstrasensai yra įsitikinę, kad vėlės kartais bando susisiekti su artimaisiais, tačiau artimieji ne visada tai teisingai interpretuoja. Vis dėlto yra keli aiškūs ženklai, kad mirusiųjų sielos nori su jumis pasikalbėti iš anapusinio pasaulio.

Įrenginių trukdžiai

Turima omeny tai, ką galima išvysti siaubo filmuose, kai esant šmėklai elektronikos įrenginiai pradeda blogai veikti. Pavyzdžiui, televizorius, kompiuteris pats įsijungia ir išsijungia, mirksi lemputės, virdulys pats užkaista. Vaiduokliai neturi kūno ir dėl to jie negali paveikti fizinių objektų. Tačiau jie turi žmogaus akiai nematomą energiją ir gali veikti per elektrą. Taip jie perduoda įspėjimus.

Staigus temperatūros pokytis

Nuo mirusiųjų vėlių dvelkia šaltis. Kai žmogus yra gyvas, jame plaka širdis ir arterijomis teka šiltas kraujas. Todėl žmogus pajunta, kai temperatūra pakinta gana staigiai. Staigus atvėsimas ar skersvėjis rodo, kad esate viename kambaryje su siela, kuri bando jus paveikti ar jums ką nors pasakyti. Nebijokite, jei pajausite anapusinės jėgos buvimą, tiesiog atidžiau pažvelkite į ženklus, kuriuos jums bando parodyti vaiduoklis. Yra daugybė istorijų, kuriose žmonės taip sulaukė užuominų apie savo ateitį.

Neaiškūs kvapai

Vaiduokliai bando patraukti žmogaus dėmesį kvapais. Jie atsiranda staiga, lyg iš niekur ir persekioja žmogų, kol jis atkreipia į juos dėmesį. Kai kuriais atvejais mirusių artimųjų sielos bando sulaikyti žmogų, kad jis nepatektų į bėdą. Vienas iš labiausiai paplitusių kvapų yra dujų ar ugnies kvapas. Taip siela nori, kad žmogus liktų namuose ir išvengtų baisaus likimo.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].