Vedybos vyresniame amžiuje

Su amžiumi žmonių gyvenime susiję pokyčiai apima ne tik  išvaizdą. Yra astrologų  sukurtas visas horoskopas, kuriame atskleidžiamos Zodiako ženklų savybės ir elgesio pokyčiai, ateinantys su amžiumi. Tikite tuo ar ne, tačiau Zodiako ženklai nepaprastai įtakoja kiekvieno žmogaus ateitį.

Ar galite būti laimingi, nors esate vieniši? Tikrai taip!

Neįtikėtina, bet  žvaigždės danguje numato mūsų likimą. Mes galime eiti šiuo keliu arba susikurti savo – viskas yra mūsų rankose. Tegul šis straipsnis tampa puikia laimingos senatvės pradžia. Taigi, pasiimkite skanių užkandžių ir prisijunkite prie mūsų.

Avinas

Amžinai jaunas Avinas su amžiumi išlieka toks pats temperamentingas entuziastas. Kartais šiam svajotojui reikės pailsėti nuo verdančio gyvenimo ir praleisti laiką vienam su savimi, tačiau netrukus Avinas vėl bus pasiruošęs stačia galva pasinerti į nuotykius, verslą ir susitikimus. Ir jis net nepastebės, kad amžius jau ne tas, nes svarbiausia ne skaičiai, o vidinė būsena.

Jautis

Su amžiumi energingasis Jautis greičiausiai apsistos namuose ir skirs laiko savo antrajai pusei bei filmų žiūrėjimui, knygų skaitymui. Tačiau kartais ramybė bus sudrumsčiama, nes Jaučio viduje sėdi neramus nuotykių ieškotojas.

Dvyniai

Dvyniai yra ženklas, kuris nepastebi artėjančios senatvės. Optimistai ir humoristai, Dvyniai nežino, kas yra nuobodulys. Mėgstantis bendrauti su jaunais žmonėmis, šis ženklas net ir išėjęs į pensiją žinos apie naujausius kino filmus.

Vėžys

Rūpestingi, geraširdžiai ir tyros sielos Vėžiai išlieka jauni iki pat savo dienų pabaigos. Niekas negali iš pirmo žvilgsnio nuspėti tikslaus Vėžio amžiaus. Šis ženklas su savimi atneša šilumą, prieš kurią senatvė traukiasi.

Liūtas

Iki senatvės Liūtai įgyja gyvenimiškos patirties ir išminties, kuria pradės aktyviai dalintis su kitais. Šis ženklas taps tikra vaikščiojančia enciklopedija. Liūtai nesijaudins dėl jokių pokyčių pasaulyje, nes jie jau pažino gyvenimą. Liūtai stebina ir toliau stebins savo aktyvumu ir gyvybingumu. Jie išliks tokios pat ryškios ir bendraujančios asmenybės, kaip ir būdami jaunesni. Kelionės, aktyvus poilsis, įvairūs klubai – štai kas jų laukia, išėjus į pensiją.

Mergelė

Amžius Mergelių charakteriui pridės nepasitikėjimo ir įtarumo. Išdidumas neleidžia Mergelėms varginti žmonių dėl smulkmenų ir prašyti pagalbos, nes šis ženklas labiausiai bijo tapti našta kitiems.

Svarstyklės

Svarstyklės iš visų jėgų stengiasi atitolinti senatvę. Iki savo dienų pabaigos Svarstyklės rengsis elegantiškai, stengsis išlikti jaunos ir norės atrodyti jaunesnės, nei yra iš tikrųjų.

Skorpionas

Jaunatviški Skorpionai, net ir pražilus jų plaukams, aktyviai suksis gyvenimo verpetuose, išliks visų įvykių sūkuryje. Šių finansininkų darbo kalendorius visada yra su jais.

Šaulys

Šauliai nepasiduoda senatvei. Bendrauti mėgstantys keliautojai, geri draugai, tik retkarčiais šiek tiek paliūdės dėl praėjusios jaunystės.

Ožiaragis

Ir toliau aktyviai gyvendamas, Ožiaragis nepastebi artėjančios senatvės. Tačiau prie šio ženklo žavesio ir gyvybingumo su amžiumi prisidės daug savanaudiškumo.

Vandenis

Amžinai jaunas ir energingas Vandenis nenustos susitikinėti su žmonėmis, daryti tai, kas jam patinka. Lengvai per gyvenimą keliaujantis Vandenis nepažįsta liūdesio ir nevilties.

Žuvys

Lėtos ir nepastovios Žuvys džiaugiasi senatve, kaip garantija, kad jas pagaliau paliks ramybėje. Ištraukti Žuvis iš mėgstamos komforto zonos bus nelengva.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].