Kaip pratimai kaklui stiprina energiją ir didina intuiciją?

Bet kokia fizinė veikla gali būti naudinga. Paprasti, bet veiksmingi kaklo pratimai gali padėti sustiprinti energiją ir pažadinti intuiciją. Nuolatinė praktika suteiks jums energijos pliūpsnį ir padės išgirsti savo vidinį balsą.

Kiekvienas iš mūsų turi intuiciją, tačiau kartais ji yra giliai pasąmonėje ir atrodo, kad miega, laukdama impulsų veikti. Sustiprinkite šeštąjį pojūtį ir sukurkite tvirtą ryšį su vidiniu balsu, atlikdamas kaklo pratimus. Jie padės ne tik bendrauti su savo „aš“, bet ir sustiprinti energiją, biolauką.

1

Pratimas atliekamas iškart pabudus, siekiant sustiprinti energiją ir panaudoti intuityvius sugebėjimus. Galva lėtai sukama, bandant prispausti skruostą arčiau peties. 5 apsisukimai pagal laikrodžio rodyklę pagreitins kraujotaką, o galvos lenkimas pirmyn ir atgal nuramins protą bei sustiprins jūsų mąstymo sugebėjimus.

2

Paprastas pratimas padės sustiprinti intuityvius sugebėjimus. Kaklą suimkite rankomis taip, kad nykščiai remtųsi į smakrą, o likusieji būtų už ausų, pakaušyje. Rankų pirštais pakaitomis stumkite galvą, darydamas linkčiojimo judesius pirmyn ir atgal, įkvėpdamas pakelkite galvą, o iškvėpdamas ją nuleiskite. Pratimą pakartokite 10 kartų, tada 10 kartų įkvėpkite ir iškvėpkite, sutelkdamas dėmesį į savo jausmus ir emocijas.

3

Paskutinis pratimas atliekamas duše ar vonioje. Vandens srovė nukreipiama į pakaušį, kad jį pamasažuotų. Tada kaklas švelniai minkomas rankomis, sutelkiant dėmesį į pojūčius. Šiluma, sklindanti per stuburą, parodys, kad vidinė energija bunda ir sukuria patikimą apsaugą. Po to galva pakeliama atgal, akys užmerkiamos ir šioje pozicijoje laikomos 10 sekundžių. Po to švelniai nuleiskite galvą žemyn, neatmerkdamas akių ir nesistengdamas kuo stipriau prispausti smakro.

Dvasinės praktikos taip pat padės pažadinti energiją ir sustiprins intuiciją. Meditacija padės atverti užblokuotus kanalus ir lengvai atkurti biolauką. Reguliarios treniruotės padės jaustis geriau ir panaudoti savo vidines jėgas, kad apsisaugotumėte bei pritrauktumėte sėkmę.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].