Kaip prašyti Visatos pagalbos, kad išsipildytų visi jūsų norai?

Tikime savo norais ir tikimės greito jo išsipildymo. Taigi, kaip prašyti Visatos pagalbos, kad viskas sektųsi kaip įmanoma geriau?

REKLAMA

Kodėl norai neišsipildo?

Manome, kad daugelis tų, kurie skaito šį straipsnį, yra girdėję tai, kad Visata troškimus pildo tiesiogine prasme. Jei sielos gelmėse abejojame, ar esame verti to, ko prašome, vargu ar noras išsipildys. Viskas slypi mumyse ir mūsų baimėse.

REKLAMA

Taisyklė numeris vienas – norėkite tik to, kuo esate tikri. Jei formuluojant norą atsiranda netikrumas, į sielą įsiveržia šaltukas ar kūne jaučiamas diskomfortas, keiskite formuluotę ar norą. Priešingu atveju jis arba neišsipildys, arba, dar blogiau, išsipildys visiškai priešingai.

Ką daryti, kad noras išsipildytų?

Įsivaizduokite, kad esate kalno papėdėje. Pakelkite galvą aukštyn, pažiūrėkite, kokį kelią turite nueiti, kol pasieksite viršūnę. Pagalvokite, ko imsitės kelyje, kas jums padės, o gal, priešingai, reikia kažko atsikratyti. Klausykite savęs. Jei viskas tvarkoje, pradėkite lipti aukštyn.

REKLAMA

Kuo aukščiau pakilsite, su tuo daugiau kliūčių galite susidurti savo kelyje: tai akmenys, nuvirtę medžiai ir įvairūs žmonės. Išvalykite kelią, pasikalbėkite su sutiktaisiais, lipkite į pačią viršūnę.

Ten, viršuje, jūsų lauks gidas – žmogus ar kita būtybė, kuri jums sukels malonius pojūčius ir asociacijas. Galbūt tai jūsų draugas ar giminaitis, o gal knygos ar filmo veikėjas. Užtikrintai ir aiškiai pasakykite jam savo norą. Pasakykite jį garsiai. Įsiklausykite į save – ar jūsų balsas skamba užtikrintai? Kaip visa erdvė reaguoja, kai jį ištariate?

REKLAMA

Pakelkite akis į savo vedlį. Iš jo reakcijos suprasite, ar jūsų noras priimtas, ar ne. Priimkite iš jo atsisveikinimo žodžius ir palaiminimus ir grįžkite į savo kūną.

visatos

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.