Pats populiariausias geros savijautos talismanas namams yra pasaga. Tačiau norint, kad ji pritrauktų į namus ramybę ir klestėjimą, ją reikia teisingai pakabinti, tikina sakralinių jėgų srities žinovai.

Pas mus pasaga visada buvo dedama lauko durų išorėje galais žemyn, neprikalant jos vinimis – taip dažniausiai buvo naudojamas šis talismanas senesniais laikais.

Tačiau pasaga gali pasitarnauti gerovei ir norų išsipildymui ir viduje, tam tikroje patalpoje, tikina ezoterikai. Taigi, jei pritvirtinsite ją virš durų, tai padės suderinti plūstančią energiją. Pasaga prie židinio ar krosnies pritrauks į namus gerovę. Pakabinus ją virš vienišo žmogaus lovos galvos, ji padės rasti savo sielos draugą.

Daugelis automobilių entuziastų automobilyje laiko pasagą šalia savęs – manoma, kad tai padės išvengti nemalonumų kelyje. Norintiems pagerinti savo finansinę padėtį, patariama pirmąją pilnaties naktį ant palangės pasidėti pasagą, jos galus nukreipiant į kambario vidurį.

Belieka tik gauti tikrą pasagą (jos imitacija sakralinės galios neturi). Negana to, kaip tikina specialistai, „stipriausią“ poveikį turės pasaga, ilgai tarnavusi pagal savo paskirtį. Rasti tokią pasagą jau yra pusė darbo, o tada belieka pasikliauti paslaptinga amuleto galia, kuria nuoširdžiai tikėjo mūsų protėviai.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].