Numerologai teigia, kad pagal partnerių gimimo datos gali padėti nuspėti, kaip klostysis jų gyvenimas kartu. Jums reikia sudėti savo gimimo datos skaitmenis: pavyzdžiui, jei gimėte 1995 m. rugsėjo 30 d., skaičiavimus atliksite taip: 3 + 0 + 0 + 9 + 1 + 9 + 9 + 9 + 5 = 45. Galutinė reikšmė turėtų būti nuo 1 iki 9, todėl gauto skaičiaus skaitmenis dar kartą susumuojame, ir gauname skaičių 9. Tą patį padarykite ir su savo partnerio gimimo data, o galiausiai šiuos skaitmenis susumuokite: pavyzdžiui, jei jūsų skaičius yra 9, o  partnerio – 4, tai jūsų bendras skaičius bus 4 (9 + 4 = 13, 1 + 3 = 4).

Na, o dabar sužinokite, ką apie jūsų gautą skaičių sako numerologai.

2

Partneriai visada stengiasi vienas kitą išklausyti, todėl sąjunga yra paremta pasitikėjimu ir tarpusavio supratimu.

3

Manote, kad jus suvedė likimas. Jūs turite daug bendrų pomėgių ir einate ta pačia kryptimi.

4

Esate pasirengę keistis vienas dėl kito. Jūsų santykiai tvirti ir patikimi.

5

Gali atrodyti, kad jūsų santykiai trukdo asmeniniam tobulėjimui, tačiau taip nėra. Tik tobulėdami galite pasiekti laimę.

6

Abu partneriai yra labai pavydūs. Turite suteikti vienas kitam daugiau laisvės.

7

Esate tikri, kad jūsų santykiai keičia gyvenimą. Tokioje sąjungoje nėra vietos pavydui ir nesusipratimams. Vis dėlto, partneriai gali turėti finansinių problemų.

8

Esate dvi priešingybės, kurios traukia viena kitą. Skirtingos pasaulėžiūros, vertybės ir skoniai tik dar labiau  skatina domėtis vienam kitu.

9

Tikėtina, kad vienas kitam atrandate tik visai nedaug laiko, todėl pasistenkite iš naujo susidėlioti prioritetus.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].