Kaip pagal fengšui susitvarkyti namus, kad pritrauktumėte sėkmę?

Atrodo, kad sėkmė nuo jūsų nusigręžė, o pinigai tiesiog slysta iš rankų? Kad atkurtumėte harmoniją ir pritrauktumėte turtų, pasinaudokite fengšui mokymu.

Iš pradžių nubraižykite būsto planą. Naudokite matuoklį, kad išmatuotumėte visus namo kambarius, o tada naudokite kompasą, kad nustatytumėte pasaulio kryptis. Pietryčių sektorius atsakingas už finansinę sėkmę. Suraskite jį pagal planą – darbus atlikite būtent šioje namo ar buto dalyje.

Spalvos

Kad pritrauktumėte finansinę gerovę, naudokite žalius ir mėlynus atspalvius. Jei artimiausiu metu planuojate atlikti remontą ir perdažyti sienas, pabandykite pietryčių zonoje pridėti mėlynos ir žalios spalvos dekoracijų ar akcentų.

Augalai

Finansiniams srautams reikia augalų ir gyvų gėlių. Ant palangių pastatykite kambarinių augalų vazonų. Pietryčių sektoriuje raskite vietą, kur būtų galima vis pamerkti šviežių gėlių į vazą. Kitas variantas yra pakabinti ant sienos paveikslėlius su gamtos vaizdais (medžiais, gėlėmis, miškais, parkais, pievomis su ryškiomis gėlėmis ir kt.). Tačiau negalima pakabinti paveikslų ar nuotraukų, kuriuose vaizduojama dykuma. Malūno atvaizdas taip pat gerai veikia finansus.

Fontanas

Parduotuvėse yra daugybė įvairiausių formų, dydžių ir dizaino elektrinių fontanų namams. Pagal fengšui taisykles leidžiama naudoti bet kokios formos fontanus. Tačiau rinkdamiesi fontaną pagalvokite, kokias asociacijas jis jums sukelia. Pasistenkite rasti modelį, kuris jums atrodo panašus į šaltinį. Toks fontanas veiks kaip turto šaltinis jūsų namuose.

Jei namuose nėra pakankamai vietos tikram fontanui, tada nuotrauka ar paveikslas su jo atvaizdu taip pat tiks. Tik prisiminkite auksinę taisyklę: kol saikinga, viskas gerai. Nuotraukoje vandens kiekis neturėtų būti per didelis, nes elementas nuplauna viską, kas yra jo kelyje.

Akvariumas

Fengšui ekspertai įsitikinę, kad tai yra stipriausias būdas pritraukti turtus. Jis, kaip ir visa tai, kas išdėstyta aukščiau, turėtų būti įrengtas pietryčių sektoriuje. Laikykitės kelių taisyklių.

Pirma, akvariumo dydis turėtų atitikti kambario dydį – per didelis akvariumas nereikalingas. Prisiminkite proporcijos ir harmonijos dėsnius.

Antra, žuvis reikia atidžiai prižiūrėti. Kuo geriau tai atliksite, tuo palankesnė bus finansinė sėkmė. Jei neturite pakankamai laiko, geriau iš vis apsieiti be akvariumo.

Trečia, įsigykite tik tas žuvis, kurios jums patinka. Klasikinė versija yra auksinė žuvelė.

Jei dėl kokios nors priežasties negalite įrengti akvariumo, naudokite vaizdus ar žuvų figūrėles. Jie taip pat atneša finansinę sėkmę.

Pinigų medis

Fengšui augalais laikomi augalai su apvaliais lapais (širdies formos) ir augalai su storais ir mėsingais lapais. Šiame sektoriuje patartina nelaikyti kaktusų ar kitų augalų su aštriais lapais ar erškėčiais.

Prieškambaris

Prieškambaris, net jei jis nėra pietryčių sektoriuje, taip pat vaidina svarbų vaidmenį pritraukiant turtus. Jei prieškambaryje tamsu, nepatogu, nenorėsite jame būti ilgą laiką, tada negalėsite pasitikti ateinančių pinigų. Nešvarumai prieškambaryje taip pat atbaidys pinigus.

Pašalinkite iš prieškambario viską, kas nereikalinga. Viršutinius drabužius ir lauko batus dėkite į spintą. Įsitikinkite, kad apšvietimas yra ryškus. Prieškambaris turėtų būti švarus ir šviesus. Po kilimėliu padėkite tris 1 euro monetas. Jokiu būdu nekabinkite veidrodžio priešais priekines duris: sėkmė, patekusi į namus, tuoj pat atsispindės ir grįš ten, iš kur ji atsirado.

Bus labai naudinga, jei prieškambaryje pakabinsite turto simbolių atvaizdų (paveikslą, nuotrauką ir pan.). Tai gali būti žuvis, vaisių pilnas dubuo, namas, alsuojantis laime ir gerove, papuošalai, pinigų simboliai. Turto simboliai turėtų būti dedami priešais priekines duris arba šalia jų.

vietas

Universalūs patarimai, kaip išspręsti pinigų problemas

Suremontuokite visus namų čiaupus. Nuolat lašantis vanduo gali nuplauti gerovę.

Po kilimu padėkite džiovintos samanos ar jūros dumblių gabalėlį. Tai pritraukia pinigus.

Pastatykite vazoną su pinigų medžiu į pietryčius nuo svetainės. Maži apvalūs šio augalo lapai atrodo kaip monetos.

Turtas ir sėkmė

Pietvakariuose esančioje patalpoje turi būti lempa su raudonu apšvietimu. Raudona spalva yra aistros ir turto simbolis.

Laikykite šiukšliadėžes atokiau nuo savo turto zonų.

Šiauriniame namo kampe pastatykite vėžlio statulėlę. Šis gyvūnas duoda pinigų.

Reguliariai vėdinkite patalpas. Vėjas leidžia qi laisvai judėti po namus.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].