Kaip padaryti, kad svetainė būtų stilinga ir patogi? 5 interjero patarimai

Svetainė yra centrinė namų vieta ir vienas iš dažniausiai naudojamų kambarių, todėl, atsižvelgiant į dizainą, svetainė gyvenamajame name yra vieta, apjungianti kelias funkcines zonas. Bute, kuriame gyvena daugiau nei du žmonės, svetainė gali virsti kitu miegamuoju, ir tai toli gražu nėra retas atvejis. Kaip šią vietą padaryti stilingą ir patogią?

1. Pasirinkite tinkamus baldus

Jei jūsų namuose svetainė yra atskiras kambarys, svarbu pasirinkti tinkamus baldus ir pabrėžti, kad būtų maksimaliai išsaugota laisva erdvė. Pasirinkite lengvai konvertuojamus baldus. Taip pat galite pastatyti sofą su stumdomu mechanizmu, kuri taps papildoma lova, jei turėsite svečių.

svetainė

2. Pasirinkite spalvų schemą

Stenkitės teikti pirmenybę ramioms ar neutralioms spalvoms. Pvz., Šiuo metu aktualiausios yra pilka arba prancūziškai pilka. Pridėkite ryškių spalvų paveikslų, tekstilės gaminių ar aksesuarų. Pavyzdžiui, naudokite kilimėlius, pagalves, žvakes, rėmus ir lentynas. Taigi, jei pavargote nuo spalvų schemos, galite lengvai ją pakeisti, neišleisdami daug pinigų.

3. Sukurkite vizualinį centrą

Dažniausiai gyvenamuosiuose kambariuose televizorius yra vaizdinis centras, todėl verta aprūpinti jį tinkamu įrangimu, kad būtų išvengta visų laidų matomumo. Jei vis tiek negalite paslėpti laidų, pritvirtinkite juos, pavyzdžiui, specialiu bėgeliu.

svetainė

4. Išdėstykite apšvietimą

Labai svarbus svetainės dizaino elementas yra apšvietimas. Nepamirškite šviestuvų, tokių kaip stalinės lempos, toršerai ir žvakidės. Tokie šviesos šaltiniai yra ne tik funkciniai, bet ir sukuria tam tikrą atmosferą.

5. Svetainė kartu su virtuve

Jei virtuvė ir svetainė yra sujungtos, verta apsvarstyti vizualų erdvės atskyrimą. Tai galima pasiekti keliais būdais:

Stumdomos arba stiklinės pertvaros. Šis metodas tinka tiems, kurie dažnai priima svečius, nes pertvarų pagalba galite atskirti dalį kambario ir padaryti ją patogesnę.  

Zonavimas ant grindų naudojant skirtingas medžiagas. Taigi virtuvės zoną galite atskirti granitu.

Gyvenamojo kambario išdėstymas yra originalus būdas papasakoti svečiams apie save ir parodyti savo kūrybiškumą.

svetainė

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].