Energija namuose vaidina svarbų vaidmenį šeimos gyvenime.

Gerai, kai namai alsuoja harmonija. Tada visi šeimos nariai yra draugiški ir laimingi. Bet kaip suprasti, ar namuose cirkuliuoja teigiama energija?

Siūlome sužinoti apie tai keliais paprastais būdais:

1. Stiklinę vandens sumaišykite su actu ir druska ir pastatykite prie lango 24 valandoms. Jei ant vandens yra pelėsių ar baltų dėmių, energija jūsų namuose yra užteršta.

2. Apsaugokite save bažnyčios žvake. Uždekite žvakę ir eikite su ja per visus kambarius. Jei žvakė smarkiai rūksta ar yra suodžių kvapas – namus reikia sutvarkyti.

3. Įmerkite į vandenį baltą ir raudoną gėles ir stebėkite. Jei raudonos gėlės nuvys pirmiausia- namus reikia sutvarkyti, balta – energija teigiama. 

4. Katės dėka taip pat galite sužinoti apie namų energiją. Jei jis ramus, viskas tvarkoje.

Kaip išvalyti negatyvią energiją namuose?

1. Daiktai, kurie ilgą laiką nenaudojami, gali kaupti neigiamą energiją. Išmeskite tai, ko jums nebereikia. Kai tik susitvarkysite reikalus, iškart pasijusite geriau.

2. čiobrelio šakelė. Namuose turite ją sudeginti. Šie dūmai gali sugerti nereikalingą neigiamą vibraciją.

3. Smilkalai. Kiekviename namų kampe pabūkite su degančiu smilkalu. Pakeliui perskaitykite maldas ir nuoširdžiai paprašykite piktojo atsitraukti.

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].