Kaip katės spalva veikia jos šeimininko likimą?

Katės yra labai mėgstami augintiniai. Kiek kūrinių, dainų, filmų joms skirta! Tikriausiai kiekvienas katės savininkas apie savo augintinį gali papasakoti daug smagių istorijų. Ar žinojote, kad katės gali turėti didelę įtaką žmogaus likimui? Ką kačių spalva gali atskleisti apie jos šeimininką?

Juoda – priešingai nei prietarai, tai yra apsaugos spalva. Tiksliau, juoda spalva rodo žmogaus maksimalų privatumą nuo bet kokios įtakos. Todėl tokia katė bus namų gynėja, ji išgąsdins visas piktąsias dvasias, neš į namus išmintį ir ramybę.

kates

Oranžinė spalva pranašauja džiaugsmą, malonumą ir, galbūt, turtus. Šalia tokios katės jums suteikiama gera, pozityvi nuotaika, padidėja kūrybingumas. Ši katė savo šeimininkas neša laimę.

Pilka spalva – harmonija, analitika, ramybė. Pilka katė suteiks prieigą prie meditacinių apmąstymų, planavimo ir tikslų nustatymo. Tiems, kurie mėgsta svajoti ir ilgai mąstyti, tokia katė bus ištikimiausias asistentas.

Jei norite pokyčių, auginkite baltą katę. Ji į jūsų gyvenimą atneš ilgai lauktą atgimimo energiją, jums kils didelis noras pasikeisti. Šios katės taip pat yra geri gydytojai.

katės

Jei katė yra dryžuota, ji personifikuoja perėjimą. Tai reiškia ryšį su kitais pasauliais, kelionę per sapnus į kitas galimas tikroves, mistines įžvalgas. Gali sustiprėti jūsų intuicija.

Daugiaspalvės katės surenka blogą energiją, tai reiškia, kad į namus ateina laimė, harmonija ir klestėjimas. Žinoma, viskas priklauso it nuo šeimininko požiūrio į katę, nuo to, koks jis atviras ir pasitikintis, kaip jis pasirengęs pasirūpinti augintinio patogumu. Pagrindinis dalykas yra bet kokiomis aplinkybėmis branginti ir mylėti savo katę. Priešingu atveju ji gali įsižeisti ir išeiti, pasiimdama su savimi teigiamą energiją.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].