Kaip išsirinkti patalynę, kuri neabejotinai pritraukia turtus?

Atrodytų, kad patalynė yra įprastas buities dalykas. Tiesą sakant, kad namuose visada būtų gerovė, reikia ją teisingai pasirinkti ir išdėstyti. Yra keletas niuansų, kokia turėtų būti patalynė žmonėms, norintiems pritraukti turtus.

turtus

Spalva

Žinoma, kad pinigus labiausiai traukia ryškios spalvos – raudona, sidabras, auksas. Su patalyne tai neveikia. Manoma, kad kuo ji šviesesnė, tuo daugiau turtų bus atnešta. Tuo pačiu metu balta patalynė be raštų neveiks, norint pritraukti pinigų. Pasirinkite šviesias spalvas. Geriausiai tinka gelsva, rožinė, šviesiai ruda, šviesiai žalia ir šviesiai pilka spalvos.

Raštai ir piešiniai

Ant patalynės turi būti maži piešiniai. Manoma, kad jie neleidžia pinigams ištekėti iš namų. Kaip modelį turėtumėte pasirinkti mažus žirnelius. Jei jų nėra, tai darys maži pasikartojantys modeliai. Svarbu, kad tai nėra linijos. Kuo smulkesnis raštas, tuo daugiau turto turėsite.

turtus

Rinkinys

Daugelis žmonių kiekvieną patalynės elementą naudoja iš skirtingų komplektų. Pavyzdžiui, pagalvės užvalkalas ir antklodžių užvalkalas iš vieno, o paklodė – iš kito. Negalima to daryti. Ant lovos kiekvienas elementas turėtų būti iš vieno komplekto. Jei jie skiriasi, tada jūs sukuriate skylę savo finansuose. Tam, kad pinigai būtų namuose, to negalima leisti.

Patalynės priežiūra

Daugelis žmonių nelygina patalynės. Tiesą sakant, lyginimas yra svarbus pinigų pritraukimo ritualas. Atlikdami šį veiksmą, pagalvokite apie geidžiamiausią daiktą, kuriam neturite pakankamai pinigų. Jei tai darysite kuo dažniau, tuomet turėsite pinigų įsigyti tai, apie ką svajojate.

turtus

Patalynės keitimas

Yra palankios ir nepalankios dienos pakeisti patalynę. Niekada nedarykite to penktadienį, kitaip susidursite su finansiniais sunkumais. Puiki diena naujai patalynei yra šeštadienis. Šią dieną galite pritraukti turtus į namus. Nepamirškite ją pakeisti švaria ketvirtadienį prieš Velykas – toks ritualas atneš gerovę jūsų šeimai visiems metams.

Šie žodžiai atbaido sėkmę. Pasistenkite, kad jų sumažėtų jūsų žodyne!

Šie žodžiai atbaido sėkmę. Pasistenkite, kad jų sumažėtų jūsų žodyne!

Mūsų kalboje yra daug neigiamą energiją turinčių žodžių. Reikėtų vengti juos per dažnai ištarti garsiai. Jie nepastebimai atbaido sėkmę ir pritraukia nelaimes.

Štai labiausiai kenkiančių žodžių sąrašas. Ar jie dažni svečiai jūsų žodyne?

„Ne“

Prisimenate garsiąją komediją su Jimu Carrey, kuris žodį „Ne“ pakeitė žodžiu „Taip“ ir sugebėjo pasukti savo gyvenimą 180 laipsnių kampu? Išbandykite tą patį ir nuo pirmosios dienos pastebėsite teigiamus pokyčius. Kurdami frazes venkite žodžio „ne“ ir Visata taps palankesnė.

„Aš nekenčiu“

Niekada nesakykite šių žodžių, net kaip pokšto. Neapykanta yra vienas galingiausių neigiamų jausmų. Jis gali pakenkti jūsų biologiniam laukui ir sunaikinti žmogaus, kuriam tai sakote, energiją. Geriau palinkėkite tam žmogui sėkmės. Lai jis eina savo keliu. Negadinkite savo gyvenimo dėl jo.

„Nelaimingas“, „nesėkmingas“

Kuo dažniau kartojate, kad esate laimingas ir pasisekęs žmogus, tuo dažniau jums pasiseka. Nepastebėjote? Na, jei kaltinate save ir laikote save nevykėliu, tada Aukštesniosios jėgos patvirtins jūsų spėliones ir atsiųs jums rūpesčius, ligas, kivirčus. Saugokitės žodžių „bėda“, „viskas blogai“, „nesėkmė“, „beviltiškumas“ ir pan.

„Niekada“

Šis žodis taip pat turėtų būti pašalintas iš žodyno ir pasąmonės kuo griečiau. Visata yra nenuspėjama ir gali bet kada išpildyti jūsų norą. Ir jei pasiduosite depresijai ir kartosite, kad niekada nepasieksite savo tikslo, taip ir įvyks. Žodis „niekada“ energetiškai yra artimas žodžiams „mirtis“, „beviltiškumas“, „tuštuma“. Būkite labai atsargus!

„Skurdas“

Net jei dabar jūsų kišenėse nėra nieko, išskyrus kramtomosios gumos pakelį ir saują sėklų, nesakykite sau: „Aš esu skurdžius“. Geriau pasakykite: „Dabar aš turiu nepakankamai pinigų“. Kiekvienas iš mūsų yra labai turtingas žmogus. Turime šeimą, draugus, darbą ir stogą virš galvos. Tai yra pagrindinis turtas, o ne banknotai ir banko sąskaitos. Pradėkite dėkoti Visatai už tai, ką turite, ir ji jums dosniai atsilygins.

Paieškokite gerą nešančių žodžių savo žodyne!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].