Kaip gimimo valanda veikia žmogaus charakterį ir likimą?

Gimimo valanda vaidina didžiulį vaidmenį kiekvieno žmogaus gyvenime, o tie, kurie žino savo gimimo valandą, gali lengvai sužinoti, kokį charakterį įgijo. Neabejotinai, asmenybės formavimasis priklauso ne tik nuo gimimo datos ir laiko, tačiau pagrindiniai bruožai yra išdėstyti būtent gimimo laikotarpiu.

Kiekvieno iš mūsų gimimo laikas lemia pagrindinius charakterio bruožus, elgesį, pageidavimus ir daug daugiau. Siūlome sužinoti, kuri planeta valdo žmones, gimusius tam tikru paros metu, kokie charakterio bruožai būdingi kiekvienam iš mūsų.

valanda

24:00 – 02:00. Gimusieji šiuo laikotarpiu patenka į Merkurijaus įtaką. Planeta apdovanota smalsumu, gebėjimu suprasti sudėtingas problemas ir lengvai užmegzti naujas pažintis. Bendravimo ir aktyvumo dėka šiomis valandomis gimusiems žmonėms lengva išmokti ir įveikti kliūtis. Iš veikėjo minusų astrologai pažymi pernelyg didelį smalsumą, kuris gali pakenkti reputacijai, taip pat nesugebėjimą laiku nutylėti, o tai gali sukelti konfliktus ir nesutarimus.

02:00 – 04:00. Gimusius per šias valandas valdo Venera. Šių žmonių charakteryje yra meilė darbui, gebėjimas suprasti žmones, ateiti į pagalbą sunkmečiu. Sėkmę trukdo tokie charakterio bruožai kaip padidėjęs nuosavybės jausmas, nesugebėjimas eiti į kompromisus ir meilė išlaidauti. Nepaisant to, gimusiems šiuo metu sekasi ir darbai, ir meilė, jei jie nepasiduoda šešėlio „Aš“ įtakai, bet stengiasi išsiugdyti teigiamus charakterio bruožus.

valanda

04:00 – 06:00. Šis laikotarpis yra Marso galioje, o žmonės pasižymi tvirtos valios charakteriu, gebėjimu pasiekti savo ir meile laisvei. Aktyvumas, atsidavimas ir sugebėjimas įveikti sunkumus leidžia greitai suprasti karjerą, organizuoti asmeninį verslą ir džiaugtis sėkme. Gali trukdyti per didelis užsispyrimas, nepaklusnumas ir sąžiningumas, o tai gali suvaidinti žiaurų pokštą, nes tie, kurie gimė veikiami Marso, įpratę sakyti tiesą.

06:00 – 08:00. Šį laiko tarpą veikia Neptūno planeta. Gimusieji per šias valandas turi puikią dvasinę organizaciją, apdovanoti daugybe talentų ir geba sulaukti svaiginančios sėkmės. Meilė savigraužai ir abejonėms, taip pat pasidavimas baimėms ir nesugebėjimas atskirti svarbaus nuo paviršutiniško gali trukdyti klestėjimui. Iliuzijos gali sukelti daugybę klaidų ir nesėkmių, todėl Neptūno žmonėms svarbu ugdyti pasitikėjimą ir nepriklausomybę nuo aplinkos nuomonės.

valanda

08:00 – 10:00. Šiuo laikotarpiu dominuoja Uranas. Planeta suteikia norą padėti žmonėms. Jie pasižymi išskirtiniu žavesiu, padedančiu laimėti aplinką. Jų pašaukimas yra išgydyti kūnus ir sielas, padėti vargstantiems. Iš neigiamų charakterio bruožų astrologai atkreipia dėmesį į nesugebėjimą atsiriboti nuo kažkieno kito nelaimės.

10:00 – 12:00 Saturno įtakoje gimsta nuostabūs politikai ir visuomenės veikėjai. Jie pasižymi tvirtu charakteriu ir valia, nėra linkę į spontaniškus veiksmus ir išmintingai nugyvena gyvenimą, įgydami reputaciją ir autoritetą. Saturno žmonės netoleruoja išdavystės ir gali griežtai atkeršyti tiems, kurie bando trukdyti, bet neperžengia to, kas leidžiama. Nepaisant tvirtos valios prigimties, jie yra rūpestingi ir vertina nuoširdumą.

valanda

12:00 – 14:00. Šiuo metu žmonės gimsta paveikti Jupiterio. Planeta apdovanoja juos meile nuotykiams, savęs paieškoms įvairiomis kryptimis ir nenuoramiškumu. Turėdami tinkamus įgūdžius ir sugebėjimą laiku sustoti, Jupiterio žmonės gali tapti sėkmingi gana ankstyvame amžiuje, tačiau tam jiems svarbu išsiugdyti valią, kad nepaliktų neužbaigtų reikalų, pereidami prie kažko naujo.

14:00 – 16:00. Šį laikotarpį dominuoja Plutonas. Šiomis valandomis gimusių žmonių prigimtis yra optimistinė. Tikslingumas ir sugebėjimas susidoroti su nesėkmėmis leidžia greitai pasiekti tikslus ir gerovę. Iš neigiamų charakterio savybių galima pastebėti užsidegimą, kuris gali būti žalingas, priversdamas žmones siekti melagingų tikslų ir elgtis neapgalvotai.

valanda

16:00 – 18:00. Šis laikotarpis vėl patenka į Veneros globą, tačiau vakare žmonės gimsta apdovanoti jautrumu, švelnumu ir takto jausmu. Jie sugeba išlyginti aštrius konfliktinių situacijų kampus, yra romantiški ir linkę į idealizmą. Jie dažnai pasirenka tikros meilės paieškas kaip pagrindinį gyvenimo tikslą, kuris gali būti traumuojantis ir sukelti nusivylimą vėl ir vėl.

18:00 – 20:00. Šiuo laikotarpiu Merkurijaus įtakoje gimsta atkaklūs žmonės, kurie visaip gali pasiekti savo tikslą. Jie išsiskiria gebėjimu džiaugtis gyvenimu ir be pėdsakų paimti iš jo viską. Merkurijaus žmonių minusas yra nesugebėjimas sustoti ir per didelis patiklumas, kuris gali sukelti klaidų ir privilioti priešus į gyvenimą.

valanda

20:00 – 22:00. Saulės įtaka šiuo metu gimusiems žmonėms suteikia drąsos ir atkaklumo. Nepaisant to, kad Saulės žmonės žino, kaip pasiekti savo tikslą, juos dažnai skatina tingumas ir noras pritraukti sėkmę kito sąskaita. Tie, kurie kovoja su šiais charakterio bruožais, sugeba sukurti puikią karjerą, rasti tikrą meilę ir valdyti savo likimą.

22:00 – 24:00. Mėnulio žmonės yra gimę filosofai, kuriems svarbu pasiekti vidinę harmoniją. Jų charakteryje yra tam tikras šaltumas, trukdantis bendrauti, tačiau su artimaisiais jie atsiveria iki galo, atverdami pažeidžiamas sielas ir gebėjimą rūpintis. Atidžiai dirbdami, Mėnulio žmonės pasiekia sėkmę bet kurioje srityje, jei nepasiduoda abejonėms ir kovoja su vidinėmis baimėmis.

valanda

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].