Kaip galima atnaujinti interjerą be papildomų išlaidų?

Atnaujinti interjerą galima paprastais metodais, reikalaujančiais minimalių investicijų. Išbandykite juos ir džiaukitės naujais namais!

Pertvarkykite knygas lentynoje

Knygų nereikia dėti griežtai vertikaliai, kaip bibliotekoje – tankios sunkių tomų eilės gali padaryti interjerą per daug griežtą. Naudokite įvairius būdus: padėkite knygas ant žemų lentynų, sudėkite jas pagal spalvas, pakaitomis dėkite įvairaus dydžio tomus. Negalima visiškai užkrauti lentynos: į kampus pastatykite keletą knygų (vertikaliai ir sukrautų į krūvą), o centre – vazą, kelias žvakes, gėlę vazone ar bet kurį kitą daiktą.

Kai kurios lentynos gali būti visiškai tuščios – tai įneša gaivos į interjerą ir atskiria jau sudėtus daiktus vienus nuo kitų. Ši technika yra naudinga, jei turite daug dekoratyvinių elementų (rėmelių, figūrėlių, žvakidžių) ir nenorite, kad jie susilietų vienas su kitu.

interjerą

Panaudokite po remonto likusius tapetus

Interjero dizainerė pataria panaudoti likusius tapetus: pavyzdžiui, įklijuoti juos su dėžute, kurioje galima laikyti smulkmenas. Jei piešinys leidžia, tapetų gabalas gali būti įdėtas į rėmą ir pakabinamas kaip plakatas ant sienos.

Pakeiskite gėlių vazonus

Persodinkite gėles į naujus,. derančius vazonus arba, atvirkščiai, stebėkite eklektiką ir kiekvienam augalui pasirinkite individualų vazoną. Tendencija yra betono, marmuro ir akvarelės dėmės, neįprastos geometrinės formos ir pasteliniai atspalviai.

Didelę aukštą gėlę su lauko vazonu galima sudėti į pintinį krepšį. Kaktusui ar mažam sukulentui tinka talpykla, pagaminta iš senovės Veneros ar Dovydo gipso galvos: tokia kompozicija papuoš spintelę ar lentyną.

Atnaujinkite tekstilę

Pora paprastų rankšluosčių, dušo užuolaida ir tos pačios spalvų schemos kilimėlis iškart padarys vonios kambarį patogesnį, net jei jo neplanuojate remontuoti.

Tas pats principas tinka ir virtuvei: pageidautina, kad visos spalvos ir stiliaus tekstilė būtų derinama su baldais. Jei esate per daug tingus, kad negalėtumėte pakeisti užuolaidų, pradėkite nuo staltiesės. Dabar populiarūs lininiai variantai, kurie puikiai atrodo net nelyginant. Paprastą staltiesę galima papildyti gėlių atspaudais ir pintinėmis servetėlėms. Padėkite medinį vaisių dubenį ir porą žvakių stalo centre – ir jūs tikrai norėsite dažniau pusryčiauti virtuvėje, o ne priešais kompiuterį.

Patobulinti miegamąjį ir svetainę tekstilės priemonėmis dar lengviau – tiesiog nusipirkite porą dekoratyvinių pagalvių ir atsitiktinai paguldykite jas ant sofos ar lovos. Prie jų derinkite spalvotus dėklus iš medvilnės, aksomo, zomšos ar šilko – skirtingų tekstūrų derinys atrodo labai naudingas. Ant minkštų baldų parinkite pledą ir atnaujinus interjerą kambarys iškart taps jaukus.

interjerą

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].